MODICA meblościanka czarny mat & sahara połysk Furnival

MODICA meblościanka czarny mat & sahara połysk Furnival
search
  • MODICA meblościanka czarny mat & sahara połysk Furnival
  • MODICA meblościanka czarny mat & sahara połysk Furnival
  • MODICA meblościanka czarny mat & sahara połysk Furnival

Modica Meblościanka wykonana z eleganckich materiałów wysokiej jakości w dwóch kolorach: czarnego matu oraz sahara połysku. Produkt w nowoczesnym, awangardowym stylu. 

1 759,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 260 cm wysokość: 150 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Nowoczesne meble pokojowe są domeną producenta mebli Furnival, który w swoich kolekcjach posiada modele mebli jak komody, szafy i witryny jak i rozbudowane, eleganckie meble typu meblościanki. Jednym z takich modeli mebli jest meblościanka MODICA w barwach czarnego matu oraz sahary z połyskiem. Produkt ten jest wykonany z płyty wiórowej laminowanej, a także szkła hartowanego i MDF na frontach. Meblościanka przeznaczona jest do samodzielnego montażu, z dostarczonych paczek, w przypadku tego modelu w ilości trzech sztuk.

Meblościanka MODICA została wyposażona w dwie witryny, z elementami szklanych szyb na frontach oraz z półkami z hartowanego szkła. Witryny mają wbudowane oświetlenie LED z pilotem w cenie zestawu. Oświetlenie występuje w 15 kolorach i 4 programach, gdzie zestaw dołączony jest w standardzie kompletu. Meblościanka posiada również w dolnej części szafkę RTV do zamontowania sprzętu na domowe kino. Ten element został wyposażony w szafki, szuflady oraz wnęki. Ostatni element wyposażenia meblościanki MODICA to obszerna półka na książki czy dekoracje.

Meblościanka MODICA Furnival jest produktem nowoczesnym, wprowadzającym w przestrzeni dużo awangardy, gdzie ważnym elementem jest sam aspekt wizualny. Meblościanka MODICA nie potrzebuje nadmiaru ozdób, bo sama w sobie jest dużą dekoracją dla salonu czy pokoju dziennego. Takie komplety można zastosować również w mniejszych mieszkaniach, gdzie ważnym elementem jest pewna organizacja przestrzeni, gdzie właściciel dba o każdy metr przestrzeni.

Meblościanka MODICA Furnival posiada obrzegowanie ABS, a także plastikowe czarne uchwyty i nóżki. W części z szufladami zastosowano prowadnice kulkowe. Każda z witryn została wyposażona po dwie półki z wmontowanym oświetleniem LED. Oświetlenie w meblach sprawia, że przestrzeń w której się znajdują wydaje się bardziej obszerna i przestronna. Człowiek zdobywa eleganckie pomieszczenie, gdzie może przechowywać dużej ilości przedmiotów, przy stosunkowo niewielkiej ilości mebli, ale za to funkcjonalnych i pojemnych.

Meblościanka MODICA Furnival jest wykonana z materiałów solidnych i dobrze się prezentujących. Dobrze jest dobrać do niej ciekawe, przestronne lustro a także kanapę wykonaną w czarnym kolorze z ekoskóry. Meble Furnival w swoich kolekcjach posiadają sporą ilość meblościanek pokojowych, które mają duże zapotrzebowanie. Z meblościankami Furnival można zbudować nowoczesną przestrzeń o wygodnym zastosowaniu, gdzie można przechowywać dużą ilość rzeczy i przedmiotów, a przy tym oszczędzić miejsce.

Meble Furnival są produktami wysokiej jakości, wykonanymi w sposób solidny i praktyczny. Meble takie są proste w utrzymaniu czystości, nie potrzeba do nich jakiś specjalnych środków czy preparatów. Meble takie idealnie wkomponowują się w nowoczesną przestrzeń, gdzie ważnym elementem jest światło.

Stosowanie meblościanek w aranżowaniu przestrzeni mieszkalnej dobrze sprawdza się w mieszkaniach. Meblościanki jak MODICA są nowoczesne, awangardowe, dlatego sprawdzają się wśród osób energicznych, przedsiębiorczych, najlepiej takich które kochają nowoczesne technologie i idą z nurtem czasu do przodu. Meble takie wpasowują się w standard życia takiej osoby, gdzie przebywanie z takimi meblami sprawia przyjemność i rozwija kolejne umiejętności czy to w pracy czy w hobby.

Atuty mebli Furnival:

  1. Duży wybór nowoczesnych meblościanek;
  2. Nowoczesny, awangardowy design;
  3. Wysoka jakość wykonania;
  4. Ergonomia;

Opis

Szerokość
260
Wysokość
150
Głębokość
41
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570249
MPN
5903707570249