Meblościanka FAME Furnival

Meblościanka FAME Furnival
search
 • Meblościanka FAME Furnival
 • Meblościanka FAME Furnival
 • Meblościanka FAME Furnival
 • Meblościanka FAME Furnival

W ofercie Fame znajdziesz meblościankę do salonu w bardzo uniwersalnej opcji kolorystycznej. Świetnie sprawdzi się także do mniejszych wnętrz ze względu na białe wybarwienie, które odbija światło, a co za tym idzie powiększa się otaczająca przestrzeń.

1 704,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 320 cm wysokość: 188 cm głębokość: 40 cm

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

FUR5

Meblościanka Fame dąb Artisan/biały mat Furnival

Czy jesteś fanem nowoczesności czy wolisz bardziej tradycyjne przestrzenie? Kolekcja Fame marki mebli do salonu Furnival, to z pewnością meble, które spodobają się zwolennikom głównie współczesnych trendów. Spójrz na meblościankę, która dostępna w uniwersalnym wybarwieniu, już jutro może znaleźć się w Twoim salonie! W rankingu popularności mebli Fame, największą sympatię zdobyła właśnie meblościanka, w kolorze dąb Artisan/biały.

Marka Furnival znana jest na polskim rynku już od wielu lat. To dobry moment na krótką jej charakterystykę. Firma Furnival została założona w 2011 roku w oparciu o wieloletnie doświadczenie w dystrybucji mebli na rynku krajowym i europejskim. Wykreowano własną ideologię współpracy, która jest jednym z głównych atutów w kontaktach handlowych. Opiera się ona na właściwie rozumianej formie współpracy, gdzie obie ze stron czerpią wymierne korzyści oparte na wzajemnej lojalności oraz na ciągłym udoskonalaniu oferty i jakości obsługi. Profesjonalne podejście do dystrybucji swoich produktów zapewnia ciągły rozwój firmy. Ich motto, które towarzyszy im przy podejmowaniu każdej biznesowej decyzji, to Dobre meble nie muszą być drogie. Sprawdź więc ofertę kolekcji Fame w naszym sklepie internetowym i przekonaj się o tym sam.

W ofercie Fame znajdziesz meblościankę do salonu w bardzo uniwersalnej opcji kolorystycznej. Świetnie sprawdzi się także do mniejszych wnętrz ze względu na białe wybarwienie, które odbija światło, a co za tym idzie powiększa się otaczająca przestrzeń. To mebel stworzony do wnętrz skandynawskich. Cecha wyróżniająca kolekcję to bezuchwytowy system otwierania i estetyczny cokół. Oświetlenie LED w kolorze białym dodatkowo uzupełni całość, tworząc idealną kompozycję. Korpus biały jest matowy, fronty w kolorze białym są wykonane z MDF-u w połysku a elementy drewniane to płyta laminowana dąb artisan.

Atuty wyróżniające kolekcję Fame:

 • Wybarwienie biały mat/dąb Artisan
 • Nowoczesny design
 • Dobre, ale niedrogie meble
 • Oświetlenie Led
 • Bezuchwytowy system otwierania
 • Estetyczny cokół

Jak wiadomo, meblościanka to układ pewnych brył, tworzących spójną całość. Coraz częściej spotykamy na rynku wyposażenia wnętrz meblościanki nowoczesne. Twór jakim jest meblościanka, charakterystyczny dla stylu mebli z ubiegłego wieku, przeżywa dziś rozkwit. Tak właśnie jest w przypadku prezentowanej kolekcji. Jakie bryły znajdziesz w układzie meblościanki Fame?

W skład meblościanki wchodzą:

 1. Witryna wysoka - 60 cm szerokości x 39,6 cm głębokości x 188 cm wysokości
 2. Witryna niska - 90 cm szerokości x 39,6 cm głębokości x 148 cm wysokości
 3. Komoda RTV - 165 cm szerokości x 39,6 cm głębokości x 40 cm wysokości
 4. Półka - 120 cm szerokości x19,5 cm głębokości x21,1 cm wysokości

Opis

Szerokość
320
Wysokość
188
Głębokość
40
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5903707570096
MPN
5903707570096