Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów
search
  • Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów
  • Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów
  • Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów
  • Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów

Meblościanka Baros biała Helvetia Wieruszów

Meblościanka ta to idealne rozwiązanie, aby stworzyć miejsce odpoczynku w pokoju dziennym lub salonie. Jest gotowym rozwiązaniem. Meblościanka składa się z czterech części: dwie witryny wiszące, dwie półki do zawieszenia, stolików RTV oraz oświetlenia, które można dokupić do kompletu. Baros meblościanka w kolorze biały połysk dobrze prezentuje się w domkach jednorodzinnych o nowoczesnym wyglądzie.

1 289,00 zł

Wysyłka w ciągu: 4-6 tygodni,

szerokość: 270 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Meblościanka Baros biały Helvetia Wieruszów

Jasna, nowoczesna minimalistyczna - tak prezentuje się meblościanka Baros. Nie od dziś wiadomo, że jasne meble nie tylko dobrze wyglądają w ciągu dnia, ale również w ciągu całej doby. Jasne meble ładnie rozprowadzają światło w pomieszczeniu, a sam kolor sprawia, że pokój czy salon wyglądają na większe, bardziej nowoczesne, takie które sprawiają, że przechodzą w styl trochę bardziej luksusowy. Dlatego warto zainteresować się takim np. rozwiązaniem jakim jest propozycja Baros od marki Helvetia.

Możliwa kolorystyka: San remo jasne, Biały laminat-biały połysk, Jasny beton.

Należy zauważyć, że podany towar jest wysokiej jakości, prezentuje się dobrze w pomieszczeniach jasnych, gdzie wpada duża ilość światła dziennego lub mamy do czynienia ze światłem z lampek LED w dużej ilości. Projekt Baros marki Helvetia Wieruszów ma prosty styl, ale elegancki, trochę jakby luksusowy. Takiemu wrażeniu nadaje kolor mebli - biały połysk. Meblościanka jest przestronna składa się z kilku części, w których można przechowywać różnego rodzaju rzeczy, a w części dolnej przechowywać elektronikę w tym sporych rozmiarów rozwiązania TV.

Atuty meblościanki:

1. Oświetlenie występuje jako opcja, która nie znajduje się w standardzie
2. Nóżki wykonane są z materiałów i tworzyw sztucznych
3. Uchwyty to metal
4. Komplet zawiera dwie szafki RTV więc jest to idealne rozwiązanie dla młodzieży

Opis

Szerokość
270
Głębokość
41
Czas dostawy
4-6 tygodni
Czas dostawy w dniach
42
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :