Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar

Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar
search
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma / Biały Halmar
Biurko do pracy Lima B-1 Halmar połączona kolorystyka bieli i dąb sonoma. Biurko posiada jedną szufladę i szafkę gdzie fronty są białe i posiadają uchwyty w kolorze stali. Stelaż biurka jest wykonany z płyty meblowej laminowanej w kolorze dąb sonoma. Kształt biurka prostokątny bryłowy.

Dostępny od ręki

387,72 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 120 cm wysokość: 75 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Wygodna przestrzeń do pracy pozwala na bardziej efektywne wykonywanie obowiązków i większą produktywność, ale żeby tak sytuacja miała miejsce należy zarówno sobie jak pracujemy samemu jak również w przestrzeni biurowej, gdzie są pracownicy stworzyć wygodne miejsce do pracy. Do tego potrzebne są wygodne biurka oraz funkcjonalne krzesła i fotele. Takie meble posiada producent mebli Halmar, gdzie asortyment do budowania przestrzeni pracy jest obszerny. Halmar posiada zestaw różnych biurek, które można dobierać według potrzeby i uznania.

Biurko Lima B-1 do pracy w kolorze dąb sonoma biały Halmar to proste biurko, które jest wykonane z solidnych materiałów i pozwala na praktyczne wykonywanie obowiązków. Biurko posiada konstrukcję i fronty wykonane z płyty meblowej laminowanej i wbudowane obrzegowanie ABS. Stelaż biurka został wykonany w kolorze dąb sonoma a fronty w kolorze białym. Biurko Lima B-1 Halmar do pracy posiada wbudowaną szufladę oraz szafkę. Fronty zostały wykonane w kolorze białym i posiadają wysoki połysk. Takie biurka Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu, instrukcja prosta, zrozumiała dołączona jest do danego modelu mebla.

Biurka do pracy pozwalają na wykonywanie pracy w taki sposób, aby miała ona owocny rezultat, dlatego warto dobierać takie ich modele aby nogi i łokcie miały odpowiednie ułożenie. Do danego biurka warto wybierać fotel na kółkach z odpowiednim profilowanym oparciem. Biurka funkcjonalne do pracy Lima B-1 Halmar idealnie sprawdzają się do pracy przy komputerze. Wiele osób wykonuje współcześnie takie prace, które ze spokojem można wykonywać z domu - tak zwane Home office, gdzie praca przenosi się do naszego środowiska domu czy mieszkania, a my zyskujemy czas jaki stracilibyśmy na przejazdach do i z pracy. Poza tym Home office to duża elastyczność jeśli chodzi dla kogo pracujemy, wykonując pracę zdalną z domu możemy pracować dla pracodawców na całym świecie, wystarczy komputer i łącze internetowe.

Biurka do pracy Lima B-1 Halmar występują w trzech wariantach kolorystycznych. Wspomniany model jest dość neutralny i posiada lekki kontrasty w postaci białych frontów. Front szafki i szuflady posiada wbudowane uchwyty w kolorze stali. Wspomniane biurko znajduje się na drobnych nóżkach, które podwyższają stelaż mebla. W szufladzie można stworzyć miejsce do przechowywania akcesoriów biurowych oraz szkolnych a szafce miejsce na książki i notesy. Takie biurka jak Lima B-1 to są idealne biurka młodzieżowe, pozwalające na naukę zarówno dla uczniów jak i studentów. We wspomnianej szafce uczeń może przechowywać podręczniki i zeszyty szkolne.

Budowanie dobrze zorganizowanej przestrzeni do pracy i nauki jest bardzo ważne, jeśli nasze obowiązki chcemy wykonywać solidnie i z pewnym dążeniem do wytyczonego celu. Wybierając biurko warto wybrać również praktyczne krzesło i fotel, gdzie cały duet sprawdzi się idealnie. Takie biurka jak Lima B-1 Halmar sprawdzają się w przestrzeni zarówno domowej do pracy Home office jak i w biurach, gdzie pracownicy przy takich biurkach chętnie wykonują swoje obowiązki zawodowe.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ergonomia;
Funkcjonalność;
Prostotal

Opis

Szerokość
120
Wysokość
75
Głębokość
55
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lima Halmar: