Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar

Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
search
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma / Biały Halmar
Szafka RTV1 Lima wykonana w prostej formie w połączeniu dwóch barw - dąb sonoma i biały. Szafka posiada w środkowej części dwie wnęki oraz po bokach białe fronty z metalowymi uchwytami.
467,64 zł

Wysyłka w ciągu: 7 tygodni,

szerokość: 40 cm wysokość: 137 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Wygodnie urządzone pomieszczenie cechuje dobrą kompozycją wybranych mebli oraz dekoracji. Taka przestrzeń poprawia jakość życia mieszkańców, a także sprawia że mamy ochotę w danym miejscu przebywać. Jednak, aby nadać przestrzeni ciekawego wizerunku, który przyciąga uwagę, a jednocześnie wprowadza w pomieszczeniu więcej organizacji jest wybór odpowiednich mebli pokojowych jak produkowane przez markę meblarską Halmar. W kolekcjach Halmar znajdują się różnego rodzaju meble, którymi można wyposażyć zarówno pokój dzienny, sypialnie, kuchnie oraz pokój młodzieżowy.

Szafka RTV Lima Dąb sonoma biały Halmar to nowocześnie przygotowany mebel do postawienia w salonie, gdzie można zbudować domowe kino. Szafka ma prosty wygląd w połączeniu dwóch kolorów - dąb sonoma i biały. Kształtem dana szafka na TV przypomina geometryczną bryłę, wykonana została z wysokiej jakości materiałów jak płyta meblowa laminowana z wysokim połyskiem w białym kolorze oraz zastosowanie w jej obrębie obrzegowania ABS.

Szafka telewizyjna Lima Dąb sonoma biały Halmar została wyposażona po każdej ze stron w szafkę. W miejscu środkowym znajduje się wnęka i półka, na której można postawić dekodery, odtwarzacze filmów ale również zbudować mini miejsce do przechowywania płyt z filmami. Blat szafki RTV Lima występuje w kolorze dąb sonoma, można na nim zamontować telewizor. Fronty szafek z bocznej strony posiadają proste metalowe uchwyty ułatwiające zamykanie i otwieranie frontów.

Wspomniana szafka RTV1 Lima to wieloletnia inwestycja, produkt meblowy prezentuje się ciekawie z pozostałymi meblami z kolekcji Lima. Neutralna kolorystyka pozwala na tworzenie przestrzeni zarówno utrzymanych w klimatach minimalizmu, skandynawii oraz w klasycznej prostej formie, gdzie neutralne barwy wprowadzają więcej komfortu i ciepła w otoczeniu. Na blacie szafek RTV Lima można stworzyć miejsce do przechowywania elektroniki potrzebnej do oglądania filmów i seriali. Za frontami znajduje się miejsce organizacyjne pozwalające na przechowywanie licznych płyt DVD i Blu-Ray z ulubionymi filmami i serialami.

Szafka na telewizor to inwestycja na wiele lat, dlatego warto dobierać takie modele które są proste do utrzymania czystości, wprowadzają ład i porządek a także posiadają miejsce do przechowywania płyt z filmami. Wspomniane szafki RTV Lima przeznaczone są do samodzielnego montażu, według załączonej instrukcji składania. Przystępny wygląd pasuje do wielu pomieszczeń, zarówno w domach jednorodzinnych jak i mniejszych kawalerkach czy mieszkaniach typu studio.

Producent mebli Halmar tworzy nowoczesne jak i bardziej klasyczne modele mebli. Wspomniana kolekcja Lima pozwala na stworzenie przyjemnego pomieszczenia, w którym się odpoczywa ale również można zbudować domowe kino jak i solidne miejsce do pracy z wykorzystaniem mebli Lima. Meble pokojowe Halmar pozwalają stworzyć przyjemne pomieszczenie, które można uzupełnić o interesujące dekoracje. Szafka RTV Lima występuje w dwóch wersjach kolorystycznych do wyboru.

Wspomniane meble pokojowe pozwalają odmienić każde pomieszczenie, wprowadzając więcej nowoczesności i jasności. Pasuje do pomieszczeń utrzymanych w klimatach minimalizmu oraz pewnego rodzaju nurtu skandynawskiego, gdzie dobiera się dekoracje wykonane z elementów drewnianych i tak zwanych ekologicznych.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ergonomia;
Funkcjonalność;
Prostota;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
137
Głębokość
44
Czas dostawy
7-8 tygodni
Czas dostawy w dniach
56
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lima Halmar: