• Darmowa dostawa!
B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
search
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar
  • B30 Biurko Biały-Chrom Halmar

B30 Biurko Biały-Chrom Halmar

Białe biurko B-30 z połyskiem Halmar wyposażone w solidny blat wykonany z płyty MDF lakierowanej, gdzie znajdują się dwie funkcjonalne szuflady oraz chromowany stelaż

Dostępny od ręki

989,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 120 cm wysokość: 76 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Eleganckie nowoczesne meble do pracy pozwalają znakomicie zmienić wizerunek niejednego miejsca, tworząc ciekawą kompozycję przestrzeni o dużej objętości bez zbędnych mebli za to o takich, które prezentują się nieskazitelnie. Halmar również posiada takie meble w swojej ofercie, prezentują się one znakomicie, wykonane z wysokiej lakierowanej płyty meblowej, dającej efekt wysokiego połysku oraz z elementami stali chromowanej. Do takich mebli można zaliczyć nawet biurka nowoczesne białe na wysoki połysk jak model B30 biały-chrom Halmar.

Biurko białe na wysoki połysk lakierowane B30 Halmar to kompozycja i propozycja dla osób kochających błysk oraz wykończenie na wysoki połysk, gdzie w przestrzeni znajduje się dużo światła, a jakość danego miejsca przedstawia się komfortowo i luksusowo. Takim biurkiem jest model B30 Halmar wykonany z wysokiej jakości płyty MDF lakierowanej o wysokim połysku. Biurko posiada stelaż z połyskującym chromem. Na przodzie biurka znajduje się zamontowane dwie szuflady posiadają metalowe uchwyty. Szuflady wysuwają się cicho i domykane są bez większego dźwięku. Posiadają również ciemne obramowanie w okolicy ramy frontów.

Biurko białe B30 z połyskiem Halmar jest wygodnym biurkiem w używaniu, pasują do ciekawych wyglądających pomieszczeń z białym meblami. Biurko z połyskiem B30 Halmar jest ciekawym meblem pozwalającym poprawić jakość pracy uzupełnieniem może stanowić toaletka o podobnym wyglądzie dając wizerunek pomieszczenia typu glamour, gdzie króluje światło, połysk i błysk. Do biurka można dobrać proste krzesło oraz fotel wykonany z białych elementów oraz drewnianych kompozycji.

Białe meble mają wielu zwolenników spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W ofercie Halmar znajduje się kilka podobnych biurek do modelu B30. Połysk w biurku B30 nadaje elegancji i pozwala na odbijanie światła od jego części i elementów, co optycznie zwiększa przestrzeń zarówno w mniejszym pomieszczeniu jak i większym. W przestrzeni z białym meblami warto wybierać dekoracje nowoczesne, o prostej linii, posiadające miękkie wykończenie np. w dekoracjach z tkanin, drewna, eko skóry. Biurko B30 z połyskiem białe można umieścić przy oknie czy przy obecności dużej lampy.

Białe meble w tym biurka optycznie zwiększają przestrzeń mieszkalną, jak i biurową. Białe meble pomimo pozorów można w prosty sposób utrzymać w czystości, zwłaszcza w przypadku biurka B30 z białym połyskiem Halmar, która wpływa na jakość naszych codziennych działań.

Halmar jest importem i dystrybutorem mebli, które można zamontować zarówno w salonie, a także w sypialni oraz w gabinecie prywatnym poprzez postawienie praktycznych białych mebli, jak również białych biurek, które pozwalają stworzyć minimalistyczne luksusowe miejsce do pracy w barwach jasnych - białych. Dystrybutor mebli Halmar dostarcza wysokiej jakości meble, które potrafią zmienić wizerunek niejednego miejsca.

Biurka do pracy warto postawić często w okolicy okna, aby tworzyć nowoczesne miejsce do pracy, przy którym można tworzyć interesujące projekty. Białe meble mają na celu odświeżyć przestrzeń biurową. Wiele takich mebli znajduje się na polskim rynku, ponieważ posiadają spore grono zwolenników. Wybierając biurko warto zwrócić uwagę na dodatki typu szuflady czy szafki, aby spełniały niektóre funkcjonalności organizacyjne i zagospodarowanie miejsca do pracy w sposób ergonomiczny.

Atuty mebli Halmar:

Jakość;
Wysoka ilość mebli;
Prostota;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
76
Głębokość
55
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Darmowy transport
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

MPN
2010001156604