Lima Km-4 Komoda Biały Halmar

Lima Km-4 Komoda Biały Halmar
search
  • Lima Km-4 Komoda Biały Halmar
  • Lima Km-4 Komoda Biały Halmar
  • Lima Km-4 Komoda Biały Halmar
Wysokiej jakości komoda Km-4 w kolorze białym, wykonana z płyty meblowej laminowanej z obrzegowaniem ABS. Komoda jest biała posiada fronty w takim samym kolorze, dwie szafki i cztery szuflady.

Dostępny od ręki

649,95 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 40 cm wysokość: 116 cm głębokość: 82 cm

Ilość

Białe meble potrafią nadać przestrzeni mieszkalnej zarówno elegancji jak i nowoczesności. Sporą ilość białych mebli posiada producent mebli Halmar, gdzie jakość ich wykonania jest na wysokim poziomie i potrafią nadać przestrzeni jasnego, przyjemnego wizerunku. Meble Halmar posiadają nowoczesną kolekcję białych mebli pokojowych, które można postawić w przestrzeni mieszkalnej. Wykonana z wysokiej jakość płyt meblowych laminownych, gdzie zastosowano obrzegowanie ABS i wysoki połysk. Meble Halmar Lima są przeznaczone do samodzielnego montażu, w prosty sposób według instrukcji.

Komoda pokojowa Lima Km-4 Biały Halmar to średnich wymiarów komoda do postawienia w pokoju dziennym ale również można wykorzystać ją do sypialni oraz do przedpokoju. Cała komoda pokojowa Lima Km-4 Halmar wykonana została w białym kolorze, posiada jeszcze stalowe uchwyty. Szafka po bokach posiada fronty zamykane na zewnątrza za, którymi znajdują się wnęki. Środkowa część funkcjonalnej komody Km- białej Halmar posiada wmontowane trzy wysuwane szuflady, gdzie można przechowywać drobne przedmioty oraz bieliznę.

Komoda Km-4 Lima Halmar to produkt meblowy również do postawienia w sypialni. Komoda sypialniane Km-4 Lima Biała Halmar to idealny produkt meblowy do tworzenia bieliźniarki, gdzie można przechowywać pościele, kołdry i koce. Wspomniana komoda wykonana z wysokiej jakości materiałów. Komodę tego typu można postawić w przestrzeni utrzymanej w jasnych barwach, gdzie króluje przede wszystkim kolor biały. Komody do sypialni to idealne uzupełnienie do zaaranżowanej przestrzeni sypialnej, gdzie można przechowywać różnego rodzaju ubrania do spania, czy bieliznę osobistą.

Kolejnym pomieszczeniem gdzie komoda funkcjonalna Lima Halmar może mieć zastosowanie jest przedpokój. W korytarzu domów i mieszkań takie komody do przedpokoju pozwalają przechowywać różnego rodzaju akcesoria sezonowe jak czapki, szaliki, czy rękawiczki. Wspomniana biała komoda Lima prezentuje się dość ciekawie, można z jej udziałem stworzyć całkiem przyjemną przestrzeń. Komoda Km-4 Lima Halmar występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, jest meblem przeznaczonym do samodzielnego montażu.

Blat komody Km-4 Lima biały Halmar to wygodne miejsce do eksponowania interesujących dekoracji, a nad samym blatem można powiesić obraz oraz przyjemne oświetlenie o ciepłej tonacji. Na blacie można postawić dekoracje wykonane ze stali w kolorze srebra i złota oraz eleganckie dodatki wykonane z drewna. Komoda biała KM4 Lima to idealny uniwersalny mebel do zastosowania w wielu pomieszczeniach, prezentuje się nad wyraz oryginalnie, pozwala na tworzenie przestrzeni w sposób wygodny. Do takich mebli można dobierać ciekawe i inspirujące dekoracje.

Komoda pokojowa Km-4 Lima Halmar pozwala na przechowywanie biżuterii w szufladach, drobnej elektroniki a także bielizny i pościeli. Do takiej komody można wybrać inne modele mebli Lima według uznania. Warto takie komody połączyć z funkcjonalną szafką oraz regałem na książki, w których można pomieścić sporą ilość rzeczy. Komody pokojowe Lima przeznaczone są do budowania nowoczesnych pomieszczeń o jasnej kolorystyce, najlepiej w nurtach minimalizmu, Lagoom oraz Hygge. Producent mebli Halmar tworzy nowoczesną przestrzeń, o niestandardowym wykończeniu oraz komforcie wykonania miejsca.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość mebli;
Ciekawy wizerunek mebli;
Uniwersalność;
Prostota;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
116
Głębokość
82
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :