Lima S-2 Szafa Biały Halmar

Lima S-2 Szafa Biały Halmar
search
  • Lima S-2 Szafa Biały Halmar
  • Lima S-2 Szafa Biały Halmar
Szafa ubraniowa Lima-S2 firmy Halmar wykonana w białym kolorze, która doskonale zaprezentuje się zarówno w sypialni, przedpokoju czy pokoju dziennym. Wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej w wysokim połysku. We wnętrzu znajdują się zarówno drążek do wieszaków, jak i praktyczne półki oraz szuflady.
919,00 zł

Wysyłka w ciągu: kontakt telefoniczny,

szerokość: 52 cm wysokość: 80 cm głębokość: 205 cm

Lima S-2 Szafa Biały Halmar to prosta, dwudrzwiowa szafa ubraniowa o wymiarach:80/52/205 cm, która sprawdzi się zarówno w sypialniach, jak i przedpokojach, czy pokojach dziennych.
Szafa garderobiana w kolorze neutralnej bieli wykonana została z wysokiej jakości płyty meblowej laminowanej, na wysoki połysk. Posiada obrzeża ABS zabezpieczające przed uszkodzeniem. Elegancji dodają proste uchwyty w kolorze srebrnym.

Lima S-2 Szafa Biały Halmar została podzielona na dwie strefy. Jedna strona posiada praktyczny drążek na ubrania wymagające powieszenia oraz górną niedużą półkę na nieużywaną odzież czy obuwie. Druga strona bryły to dwie niewielkie szuflady, które przydadzą się do przechowywania bielizny oraz 4 praktyczne wnęki tworzące półki.

Firma Halmar jest polską fabryką meblową, powstałą w 1989 roku. Halmar jest dystrybutorem, importerem mebli z Dalekiego Wschodu, ale przede wszystkim obecnie produkuje własne, zaprojektowane przez polskich projektantów, bogate kolekcje mebli pokojowych. Wyroby meblowe Halmar cieszą się popularnością wśród ponad 1000 odbiorców w Polsce i za granicą. To producent z doświadczeniem, wiedzą oraz profesjonalnymi magazynami, gdzie znajdują się atrakcyjne cenowo zestawy meblowe. Meble Halmar prezentują nowoczesne oraz oryginalne i przemyślane wzornictwo, klienci chwalą sobie dobrze działający serwis po sprzedażowy oraz obsługi klienta.

Opis

Szerokość
52
Wysokość
80
Głębokość
205
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :