Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar
search
  • Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar
  • Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar
  • Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar
  • Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar

Lima Sn1 Szafka Nocna Biały Halmar

Szafka nocna wykonana z płyty meblowej laminowanej o wykończeniu wysokiego połysku. Górna część szafki posiada obszerną wnękę, a dolna pojemną wysuwaną za pomocą uchwytu szufladę.
255,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 miesięcy,

szerokość: 40 cm wysokość: 39 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Sypialnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w naszych domach i mieszkaniach, spędzamy w niej sporą ilość czasu, zarówno na spaniu jak i odpoczynku. Producent mebli Halmar tworzy wysokiej jakości meble do różnych pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i użytkowych. Tworząc przestrzeń sypialni warto zwrócić uwagę na charakter aranżowanego wnętrza oraz wybór odpowiednich mebli i dekoracji, aby tworzyć pewną spójność, gdzie człowiek odpoczywa i nabiera siły.

Szafka nocna biała Lima Sn1 Halmar to niewielkich rozmiarów szafka do sypialni, którą można postawić przy łóżku, wyposażona w kolor biały nadaje przestrzeni więcej świeżości oraz minimalizmu. Szafka nocna biała Lima Sn1 Halmar ma prosty kształt geometrycznej bryły posiada wbudowaną wnękę oraz szufladę, gdzie można przechowywać drobne przedmioty jak książka, pilot do TV czy okulary do czytania. Szafka została stworzona w klimatach prostego skandynawskiego nurtu.

Szafka nocna biała Lima Sn1 Halmar posiada biały kolor wyposażona została w taki materiał jak płyta laminowana meblowa, posiada obrzegowanie ABS i wykończenie o wysokim połysku.Szafka nocna biała pasuje do jasnych mebli w tym łóżek oraz dekoracji w danej przestrzeni sypialnianej. Na szafce nocnej Lima Sn1 Halmar można postawić lampkę nocną oraz niewielką dekoracje np. wykonaną ze szkła czy drewna. Montaż takiej szafki jest bezproblemowy, można z jej udziałem stworzyć wygodna przestrzeń do odpoczynku.

Szafka nocna biała Lima Sn1 Halmar posiada kształt geometrycznej bryły, pasuje do pomieszczeń utrzymanych w klimatach skandynawskich oraz oparty o nurt minimalizmu. Takie szafki nocne idealnie sprawdzają się zarówno w większych sypialniach, jak i tych mniejszych. Szafka została stworzona do samodzielnego montażu, można do niej dobrać ciekawe łóżko wykonane zarówno dla jednej jak i dwóch osób. Wspomniana szafka prezentuje się dość ciekawie z dekoracjami wykonanymi z drewna oraz szkła.

Szafka nocna biała do sypialni pozwala nadać przestrzeni więcej świeżości i elegancji. Białe szafki nocne to sposób na ciekawą odmianę w danej sypialni, które można łatwo wymienić i zmieniać aranżacje sypialni według upodobania. Szafka nocna biała Lima posiada wysuwaną szufladę, gdzie znajduje się biały front, na którym zamontowany jest uchwyt w kolorze stali. Takie dodatkowe miejsce w szafce nocnej pozwala na przechowywania drobnej elektroniki oraz stworzenie miejsca na czytanie obecnych książek.

Jasna przestrzeń sypialni pozwala na optyczne powiększenie danego miejsca. Na szafkach nocnych lub tuż nad nimi warto zamontować oświetlenie w postaci lampek led, które zostają wykorzystywane przed pójściem spać oraz po przebudzeniu. Wspomniana szafka nocna jest dość prosta w utrzymaniu czystości, wystarczy niewielka ilość wody i delikatna ściereczka aby przetrzeć szafkę oraz jej blat.

Producent mebli Halmar posiada rozbudowaną kolekcję mebli do sypialni oraz pokoju dziennego, wybór poszczególnych mebli jest ukierunkowany na wysoką jakość wykonania oraz dobrze prezentującą się wizualnie przestrzeń. Meble Halmar to wygodny sposób na uporządkowaną, komfortową przestrzeń mieszkalną domu i mieszkania. Meble Halmar to sposób na przyjemną uporządkowaną przestrzeń.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Ergonomiczne meble;
Ciekawe meble wizualnie;
Prostota i minimalizm;

Opis

Szerokość
40
Wysokość
39
Głębokość
44
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 10%
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :