Biurko Linate typ 80 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Biurko Linate typ 80 Wójcik
search
  • Biurko Linate typ 80 Wójcik
  • Biurko Linate typ 80 Wójcik
  • Biurko Linate typ 80 Wójcik
Biurko Linate typ 80 Wójcik to nowoczesny produkt z przeznaczeniem do pracy zawodowej. Takie meble mogą służyć jako element do pracy w domu, tak zwane home office. Jednak biurka Linate mają również zastosowanie w innych miejscach, zwłaszcza związane z biznesem IT i reklamy. Biurko zostało wyposażone w szafkę z dwoma wnękami oraz pojedyncza szufladę.

Dostępny od ręki

679,00 zł
645,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 611,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 125 cm wysokość: 73 cm głębokość: 62 cm

Ilość

Meble Wójcik Linate to meble nowoczesne wykonane w jasnych kolorach. Meble Linate to eleganckie produkty, które spełniają się w miejscach przeznaczonych na odpoczynek ale również na pracę. Z ich udziałem można stworzyć praktyczne miejsce do pracy, a także na spotkania z rodziną czy znajomymi. Czym charakteryzują się meble Wójcik? Przede wszystkim jakością wykonania. Mamy meble, które zostały wyposażone w solidne, trwałe materiały wykonane z płyt wiórowych laminowanych. Produkty, które posiadają drzwiczki od szafek oraz szuflady posiadają wbudowany mechanizm cichego zamykania drzwi, które wprowadzają więcej komfortu w używaniu mebli Wójcik. Meble Wójcik Linate to meble w kształcie geometrycznych brył prezentujące nietypowy design.

Gabinet do pracy we własnym domu, to miejsce które sprzyja kreatywnemu oraz produktywnemu zarządzaniu czasem. W takim miejscu można stworzyć ukochany kąt do pracy stosując np. meble Wójcik. Biurko Linate typ 80 Wójcik to geometryczna bryła w kształcie prostokąta, który został wyposażony w jedną szufladę oraz szafkę, w której znajdują się pojemne wnęki. Produkt posiada ergonomiczne wykonanie produktu bez uchwytów. Zewnętrzna część biurka Linate posiada kolor jasny, biały, który danej przestrzeni nadaję stylizacje nowoczesną oraz z klasą.

Biurko Linate typ 80 Wójcik jest produktem wielowymiarowym, może stanowić dobre urozmaicenie dla Home Office, ale również stanowić dobre miejsce do pracy np. w biurze czy w firmach związanych z marketingiem i IT. Biurko posiadają jasne, białe fronty i korpus. Wewnętrzna część biurka tam gdzie znajduję się szafka, mamy kolorystykę jasnego drewna. Poza tym w szafce znajdują się dwie wnęki, które służą do organizacji i porządkowania przestrzeni zarówno w gabinecie jak i w innych miejscach.

Biurko Linate typ 80 Wójcik prezentuje się elegancko z innymi meblami Linate. A także dobranie wygodnego fotela i krzesła, prowadzić do stworzenia idealne miejsca na pracę przy komputerze. Biurko to oprócz fotela najważniejszy element wyposażenia biura oraz miejsca do pracy. Tworząc na utworzeniu w swoim domu miejsca do pracy, warto stworzyć odpowiedni klimat produktywności. Podczas pracy na komputerze warto czasami zorganizować swoją pracę tak, aby podzielona została ona na bloki czasowe, które są w pełni produktywne.

Meble Wójcik posiadają bogaty zestaw mebli w różnych stylizacjach. W katalogu znajdują się meble klasyczne jak i nowoczesne, a wśród nich stylowa kategoria Linate, która charakteryzuje się jasnym kolorem oraz geometrycznym stylem wykonania danych mebli. Zastosowanie mebli Linate w pokoju dziennym czy salonie wprowadza nie tylko efektowną stylizację ale również wyposażenie, które jest funkcjonalne. Stosowanie mebli Wójcik Linate ułatwia zapanowanie nad przedmiotami różnego rodzaju.

Tworzenie domowego biura wymaga od nas nie lada wyzwań jeżeli chodzi o dobór odpowiednich mebli. Można wykorzystywać meble jasne, ponieważ wprowadzają one optyczne powiększenie danego pomieszczenia. Biurko powinno posiadać wygodne krzesło lub fotel. Dobieranie fotela i krzesła to przede wszystkim proces, który ma nam zapewnić zdrowie dla naszego kręgosłupa. Poza tym przy biurku warto stosować wygodne fotele, przy których nie odczuwa się dyskomfortu.

Atuty mebli Linate Wójcik:
  1. Jasna, przyjemna kolorystyka;
  2. Geometryczny kształt nadający designerskiego, nowoczesnego stylu pomieszczeniu;
  3. Produkty wykonano z materiałów trwałych i solidnych
  4. Proces prostego dobierania dodatków dekoracyjnych;

Opis

Szerokość
125
Wysokość
73
Głębokość
62
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
biurowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355025237
MPN
6001038000058

Zobacz również inne produkty z kolekcji Linate Wójcik: