Elmo Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar

Elmo Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar
search
  • Elmo Biurko Dąb Wotan / Antracyt Halmar
Biurko Elmo to biurko minimalistyczne wykonane z płyty meblowej laminowanej w kolorze dąb Wotan i z frontami posiadającymi barwę antracyt. Biurko posiada szafkę i szufladę, idealne biurko do pracy na laptopie.

Dostępny od ręki

376,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 120 cm wysokość: 78 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Często wielu z nas pracuje w domu przy komputerze, czy to jesteśmy nastolatkami w wieku szkolnym, czy studentami a może już osobami pracującymi zawodowo, zawsze znajdzie się jakiś projekt, który dodatkowo zajmuje czas w domowym środowisku. Do tego typu zajęć niezbędnym elementem jest wygodny fotel oraz funkcjonalne, dobrze wyglądające biurko jak od znanego dystrybutora mebli Halmar, który posiada bogatą ofertę tego typu mebli, które możemy wybrać według zapotrzebowania.

Biurko Elmo Dąb wotan antracyt Halmar to proste, eleganckie biurko w kolorze drewna wotan z frontami w barwie antracyt. Biurko posiada elementy minimalistycznego i skandynawskiego wykończenia. Posiada fronty antracyt od szuflady i szafki. Biurko posiada blat i stelaż wykonane w kolorze dębu Wotan z płyty wiórowej laminowanej meblowej. Biurko jest dość obszerne, jest w stanie pomieścić laptopa oraz niezbędne elementy jak butelkę wody, organizer czy przybory do pisania. Wbudowana szuflada i szafka ułatwia organizację pracy w ciągu dnia i wieczorem.

Na blacie biurka Elmo Halmar można zamontować niewielką lampkę biurową. Tego typu minimalistyczne biurka sprawdzają się w przestrzeni gdzie nie ma dużo mebli, a jest jakość w wyborze tego co się znajduje w danym miejscu. Biurko skandynawskie minimalne Elmo Halmar można postawić we własnym gabinecie, jako wiodący mebel dla miejsca pracy i sam w sobie może stanowić znakomitą ozdobę, a także podkreślać rodzaj wykonywanej pracy, czyli opartej o twórczość, kreację i technologię.

Biurko do pracy Elmo Halmar sprawdza się znakomicie podczas różnego rodzaju prac zawodowych. Można z jego udziałem idealnie stworzyć wymarzone stanowisko pracy w domowym zaciszu typu Home office. Zawody dzisiejszych czasów w wielu sytuacjach oparte są o pracę w Internecie lub pracę komputerową, dlatego wiele takich zawodów można wykonywać zdalnie. Home office coraz mocniej przenika do naszego środowiska pracy, dlatego w domowym gabinecie czy pokoju pracy zadbać o odpowiednie miejsce do tego typu zadań.

Biurko Elmo nowoczesne wykonane w prosty sposób, pozwala na wygodne spędzenie czasu na pracy i stworzenie wymarzonego stanowiska pracy zgodnego z przepisami BHP. Takie biurka sprawdzają się również w różnego rodzaju agencjach reklamowych czy działalnościach typu digital czy e-commerce. Biurko ergonomiczne Elmo do pracy przy komputerze spełni oczekiwania niejednej wymagającej osoby pracującej zawodowo.

Biurko w kolorze dąb wotan jest odporne na zabrudzenia, buduje całkiem ciekawe stanowisko pracy o prostym, nowoczesnym wyglądzie. Dobrać do niego można proste szare krzesło czy drewniany fotel z elementami miękkiej tkaniny czy eko skóry. Meble Halmar to importer, dystrybutor mebli różnego rodzaju, wykonane z wysokiej jakości materiałów, solidnie wykończone, przeznaczone do miejsc zamieszkania jak i do pracy.

Halmar jest dystrybutorem mebli, w asortymencie znajdują się białe biurka, a także wykonane w kolorze drewna, czy z elementami szkła. Wybór mebli tego typu jest bardzo duży, przeznaczone nawet dla bardzo wymagających klientów. Pakowane w paczki kartonowe, dostarczane są do samodzielnego montażu.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Eleganckie funkcjonalne meble;
Solidne wykończenie mebli;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
78
Głębokość
55
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu