Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B Forte

Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B Forte
search
  • Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B Forte
  • Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B Forte

Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B to element dekoracyjny do szafy przesuwnej RMRS824E1. Listwy wykonano w dekorze dąb szlachetny, podobnie jak całą serię Dreamer.

549,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 181 cm wysokość: 216 cm głębokość: 22 cm

Ilość

Listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B Forte

Kolekcja Dreamer marki Forte to propozycja dla każdego, kto lubi wyzwania. Ta zaskakująca kolekcja pomoże Ci stworzyć sypialnię idealną. Fabryka Mebli Forte przy pomocy kolekcji Dreamer daje Ci pomysł na wnętrza loftowe, które coraz częściej pojawiają się w naszych domach. Pomysłodawcy wykorzystali ciekawy dekor dębu szlachetnego i połączyli go z dębem malowanym na czarno. Znajdziesz tu pojemną szeroką szafę przesuwną z oświetleniem, która z powodzeniem zastąpi oddzielną garderobę. To wyjątkowa kolekcja mebli do sypialni. Masz do wyboru szafę dwudrzwiową o dwóch szerokościach 170 i 200cm.

Co powiesz na styl industrialny? Kolekcja Dreamer marki Forte to propozycja dla każdego, kto lubi wyzwania! Ta zaskakująca kolekcja pomoże Ci stworzyć wymarzoną sypialnię. Na początek przyjrzyjmy się bliżej szafie przesuwnej RMRS824E1. Ta szeroka dwudrzwiowa szafa prezentuje się naprawdę imponująco. Typowe dla kolekcji motywy dekoru szlachetnego dębu przykują Twoją uwagę. Całość szafy wybarwiona w kolorze dębu czarnego. Wnętrze szafy wyposażono w cztery drążki na wieszaki oraz półki na górze. Frezowane drzwi szafy sprawiają wrażenie, imitując szerokie dechy.

Jakie możliwości daje Ci oferowana szafa Dreamer? Możesz doposażyć ją według własnych potrzeb, co znaczy że masz do dyspozycji dodatkowe półki w dwóch szerokościach do wyboru oraz kontenerki z szufladami - szersze i węższe. Aby użytkowanie szafy przesuwnej było jeszcze bardziej ergonomiczne możesz zastosować hamulec do drzwi. Ważny element stanowi listwa okalająca szafę, która jest idealnym dopełnieniem szafy przy pomocy oświetlenia Led. Listwę RDNZ02B wykonano w kolorze czarnego dębu. Są to opcje dodatkowe, nie występują więc w zestawie z oferowaną szafą przesuwną Dreamer.

Atuty kolekcji Dreamer:

  • Styl industrialny
  • Nietuzinkowa kolorystyka
  • Przeznaczona do sypialni, przedpokoju
  • Proste, szerokie uchwyty w kolorze czarnym
  • Niepowtarzalne projekty

Jeśli wybierasz aranżację sypialni w stylu industrialnym, zwróć uwagę na kolekcję Dreamer. Znajdziesz tu szafy przesuwne w zestawie z listwą okalającą Led. W zależności od potrzeb możesz sypialnię doposażyć stosując pozostałe moduły prezentowanej linii. Ten niebanalny projekt uzyskano również dzięki intrygującym kolorom kolekcji.

Kolekcja mebli do sypialni Dreamer marki Forte prezentuje się niezwykle elegancko. Nastrojowe oświetlenie dzięki zastosowaniu listwy okalającej w szafie przesuwnej, delikatna gra kontrastów. Takie i wiele innych pozytywnych wibracji możesz zyskać w swojej sypialni. Kompozycja dwóch odcieni dębu, sprawia, że klasyka zyskuje nowy, nieszablonowy wymiar. Dreamer podpowiada Ci kolejne aranżacyjne decyzje, tworząc wnętrze w wymarzonym stylu.

Pamiętaj, że listwy okalające z oświetleniem Dreamer RDNZ02B to element dekoracyjny do szafy przesuwnej RMRS824E1. Listwy wykonano w dekorze dąb szlachetny, zachowując stylistykę całej gamy mebli Dreamer.

Szafa przesuwna Dreamer od marki Forte to połączenie dekorów dąb czarny z dębem szlachetnym. Jest to bardzo odważna kompozycja aranżacyjna, co ważne listwa posiadająca w standardzie subtelne oświetlenie, rozjaśni bryłę szafy i nada jej lekkości.

Opis

Szerokość
181
Wysokość
216
Głębokość
22
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
industrialny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :