Oświetlenie LED NEO-14 (białe zimne) Restol

  • Promocja
  • -3%
Oświetlenie LED NEO-14 (białe zimne) Restol
search
  • Oświetlenie LED NEO-14 (białe zimne) Restol
  • Oświetlenie LED NEO-14 (białe zimne) Restol
  • Oświetlenie LED NEO-14 (białe zimne) Restol
Montowanie oświetlenia led NEO-14 to mało skomplikowana czynność, do paczki dołączona jest instrukcja jak zrobić to w sposób szybki i funkcjonalny. Lampki dostosowane do witryn pokojowych z kolekcji Alabama Restol.
98,00 zł
95,06 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 95,06 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

RES5

Białe, zimne światło znacząco wpływa na wizerunek danej przestrzeni mieszkalnej, dodaje jej większej głębi i powiększa przestrzeń, a także dane pomieszczenie nabiera bardziej zimnej tonacji. Meble Restol posiadają ciekawe, przyjemne dla oka dodatki, które w pewien sposób są urozmaiceniem dla mebli z kolekcji Alabama. Takimi dekoracjami jest oświetlenie ledowe, które występuje w postaci pasków z diodami ledowymi, które mają transparenty wygląd, wykonane są z mocnego, nierozerwalnego tworzywa, gdzie zamontowano delikatne ciągi punktowych elementów oświetlenia LED.
alt
Oświetlenie LED NEO-14 zostało wyposażone w transformator, w pasek z diodami LED oraz square LED. Produkt przeznaczony jest do montażu w witrynach oraz szafach Alabama w miejscu wieńca górnego. Takie zastosowanie oświetlenia, w takich produktach podświetlają one miejsce otwieranych frontów, nadając przestrzeni mieszkalnej chłodnej tonacji światła. W taki sposób w pomieszczeniu mamy więcej oświetlenia. Lampki LED są produktami z którymi można zaoszczędzić na rachunkach za prąd, w dużej mierze są produktami energooszczędnymi.

Oświetlenie LED NEO-14 przychodzi do klientów w formie spakowanej paczki, którą należy otworzyć, a dany pasek zainstalować samodzielnie. Pasek posiada okablowanie oraz transformator. Pasuje ona do mebli w kolekcji Alabama, które słyną z nowoczesnego, ale prostego wyglądu, z wykorzystaniem kolorów neutralnych ale w macie. Lampki Ledowe mają wiele zastosowań, można umieścić je przy szafach i witrynach, ale również w miejscu niezależnym jak gzymsy w przedpokoju czy jadalni,

Oświetlenie LED NEO-14 Alabama może posłużyć jako dodatek dekoracyjny w przestrzeni mieszkalnej, aby powiększyć optycznie pomieszczenie. Światło ledowe, ułatwia czytanie książek, a także prasy związanej z ciekawą i interesującą nas dziedziną. Oświetlenie Ledowe zapobiega wysokim rachunkową, ułatwia również wprowadzenie w przestrzeni mieszkalnej, bez zbędnych kosztów elegancki, komfortu i pewnego niepowtarzalnego elementu, który optycznie powiększa czy to salon czy to sypialnie.

Oświetlenie LED NEO-14 są produktami do montażu samodzielnego, należące do kolekcji Alabama od Restol. Meble Alabama to proste, ale stylowe meble, stanowiące w pewien sposób same w sobie ozdobę, która odmienia niejedno pomieszczenie. Pasma diod led można montować również w łazience, gdzie lustra oraz szklane dodatki optycznie jeszcze zwiększą metraż danego pomieszczenia.

Kolekcja mebli Alabama to inwestycja na lata, nawet paski led występują w wykonaniu o wysokiej jakości, z dużą odpornością na uszkodzenia. Wykonane ze sztucznego materiału mogą zostać z nami na lata. Same paski NEO są łatwe w montażu, a także proste w wymianie. Meble Alabama prezentują stylizacje w stylu minimalizmu, opartym na jakości danych produktów, tak aby nie przytłaczać mieszkania czy domu nadmiarem przedmiotów, które w większości przypadków są nam zbędne.

Producent mebli Restol tworzy bogate zestawy kolekcji mebli, ale wśród nich znajdują się praktyczne dodatki, jak właśnie małe meble, ale również oświetlenie led. Takie dodatki mają wiele zastosowań, mogą odmienić znaczącą aranżację danego pomieszczenia. W przypadku oświetlenie NEO-14 mamy do czynienia ze światłem sztucznym, ale w zimnej tonacji. Eleganckie wyposażenie dla domu.

Atuty marki Restol:
  1. Elegancja;
  2. Geometryczne kształty mebli;
  3. Funkcjonalność;
  4. Uniwersalność;

Opis

Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Alabama Restol: