• Promocja
  • -3%
Oświetlenie LED NEO-13 (białe zimne) Restol
search
  • Oświetlenie LED NEO-13 (białe zimne) Restol
  • Oświetlenie LED NEO-13 (białe zimne) Restol
  • Oświetlenie LED NEO-13 (białe zimne) Restol

Oświetlenie LED NEO-13 (białe zimne) Restol

Oświetlenie led NEO-13 to paski ledowe, do montażu w wiecu witryny w górnej jej części należącej do kolekcji Alabama Restol. Produkty praktyczny, elegancki, do montażu samodzielnego.
79,00 zł
76,63 zł Zniżka 3%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 76,63 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

Ilość

Skorzystaj z dodatkowego rabatu 5% na ten produkt

Wpisz w koszyku
kod rabatowy

RES5

Oświetlenie w przestrzeni mieszkalnej to bardzo ważny czynnik, który decyduje w dużej mierze o efekcie końcowym jeśli chodzi o aspekt wizualny danego pomieszczenia. Meble Restol posiadają w swoich kolekcjach dodatki w postaci oświetlenie led, który występuje np. w kolekcji Alabama. Taka kolekcja jest dość nowym tworem, idealnym do tworzenia nowoczesnych, ale prostych pomieszczeń, gdzie głównym elementem danego wizerunku jest styl minimalizmu, który ukierunkowany jest na jakość danych mebli oraz jakość otaczających przedmiotów.
alt
Oświetlenie led Neo-13 Alabama to produkt w postaci taśmy, na której znajdują się diody LED. Takie oświetlenie zostało wyposażone w białe, zimne światło i przeznaczone jest wieńca górnego witryn oraz szaf w kolekcji Alabama. Oświetlenie ma wprowadzone specjalne diody, które można zaświecać w przestrzeni mieszkalnej np. gdzie wykorzystuje się witryny pokojowe. Oświetlenie ma dołączone okablowanie, które można podłączyć pod prąd, wykorzystując wtyk do prądu.

Oświetlenie NEO-13 Alabama występuje w postaci paska LED, można z jego udziałem wykorzystać go do wielu produktów, nie zawsze do produktów marki Alabama. Stosowanie oświetlenia ledowego w przestrzeni mieszkalnej, optycznie powiększa przestrzeń. Czasami wykorzystuje się w takich punktowych diodach dodatkowo elementy szklane oraz gdzie mamy do czynienia z lustrem. Punktowe oświetlenie ledowe, w połączeniu z lustrem optycznie powiększa przestrzeń. Takie produkty idealnie spełniają swoją rolę na mniejszej przestrzeni mieszkalnej np. w kawalerce.

Oświetlenie NEO-13 Alabama jest odporne na uszkodzenia, posiada specjalne tworzywo, które ma kolor transparentny, idealnie komponuje się z prostymi meblami, gdzie ważnym aspektem jest światło oraz wpływ minimalizmu, który odmienia wizerunek niejednego domu. Punktowe oświetlenie ledowe, nadaje przestrzeni lepszego wyrazu. Mamy przestrzeń dobrze oświetloną, gdzie możemy wykonywać swoje obowiązki w sposób funkcjonalny.

Paski LED występują u różnych producentów, jednak Restol wykorzystuje oświetlenie zimne, które idealnie wkomponowuje się w prostotę i nowoczesne kształty mebli, gdzie wykorzystuje architekturę brył geometrycznych. Oświetlenie LED może stanowić dobre uzupełnienie dla pokoju dziennego lub w sypialni. Zwłaszcza w tym drugim miejscu, można wykorzystać dane światło do tworzenia ciepłego, komfortowego miejsca, wyposażonego w ciekawe i dość intrygujące oświetlenie.

Stosowanie lamp w miejscach mieszkalnych ułatwia codzienne funkcjonowanie. Pozwala daną przestrzeń i miejsce lepiej wykorzystać. Lampy plus oświetlenie LED, komponują się nad wyraz dobrze, zwłaszcza jak występują w podobnej tonacji i kolorystyce. Oświetlenie ledowe ma coraz więcej zastosowań, wykorzystuje się je np. w gastronomii, gdzie kawiarnie i restauracje zostają paskami led udekorowane, aby nadać ciekawego klimatu lokalowi, w taki sposób aby ludzie odpoczywali i nabierali sił w danej przestrzeni gastronomicznej.

Meble Restol jak i oświetlenie to inwestycja na wiele lat. Montowanie oświetlenia NEO-13 odbywa się samodzielnie, tak samo jak mebli z kolekcji Alabama. Kolekcja przeznaczona jest do pomieszczeń nowoczesnych, gdzie ważnym czynnikiem jest jakość wykonania produktu, ale w aranżacji prostej, z wykorzystaniem materiałów wysokiej jakości, a także takich które ułatwiają życie, przez dużą odporność na zarysowania oraz zabrudzenia.

Atuty mebli Restol:
  1. Elegancja;
  2. Prostota;
  3. Uniwersalność;
  4. Wysoka jakość wykonania;

Opis

Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Restol 3%
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Alabama Restol: