Listwa okalająca Sapporo LUXZ01B2 Forte

Listwa okalająca Sapporo LUXZ01B2 Forte
search
  • Listwa okalająca Sapporo LUXZ01B2 Forte
Listwa okalająca Sapporo to biała listwa do montażu przy szafach z rozsuwanymi drzwiami. Posiada wmontowane oświetlenie LED, które idealnie wpasowuje się w aranżacje niejednego salonu.
649,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 281 cm wysokość: 216 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Meble Forte to eleganckie meble pokojowe, wykorzystujące najwyższej jakości standard jeśli chodzi o dobór wykorzystywanych materiałów przy produkcji mebli. Forte posiadają dużą bazę mebli różnego rodzaju, gdzie poszczególne kolekcje posiadają duży wybór produktów do aranżacji sypialni, jadalni i salonu. Dobrze wykonane meble wprowadzają, w przestrzeni harmonię i ład, aż chce się w takim miejscu przebywać. Wybierając meble Forte warto postawić na przyjemne dla oka szafy pokojowe, które można uzupełnić o jasne, z oświetleniem listwy okalające.

Kolekcja Sapporo to białe meble pokojowe, które posiadają nietuzinkowe dodatki do wykorzystania przy standardowych meblach. Takim produktem jest listwa okalająca Sapporo LUXZ01B2 Forte wykonana w kształcie kwadratu bez dolnego zakończenia, w kolorze białym z delikatnym połyskiem. Do standardów dodano oświetlenie ledowe, wykorzystywane przy wieczornym spędzeniu czasu przy oglądaniu TV bądź czytaniu. Kolekcja Sapporo to eleganckie meble, a listwa idealnie komponuje się z białymi szafami przesuwnymi.

Montaż listwy jest dość prosty, do każdego produktu załączona jest instrukcja, która krok po kroku przeprowadza przez proces montażu. Listwa okalająca została wykonana według wysokich standardów produkcyjnych, z materiałów odpornych na uszkodzenia i wilgoć. Produkt elegancki, wprowadzający przy montażu szafy stabilizację oraz wygodę. Listwa dzięki zastosowaniu oświetlenia ledowego, wprowadza w przestrzeni tajemniczy, głęboki wizerunek danego salonu czy przedpokoju - zależnie gdzie dana szafa została zamontowana.

Listwa okalająca Sapporo LUXZ01B2 Forte jest praktyczna w użyciu, dobrze się przedstawia z szafami białymi przesuwanymi, które warto razem zmontować. Kolekcja Sapporo to jasne, klimatyczne białe meble i dodatki wnętrzarskie, z którymi można zbudować przyjemny dla oka dom, w którym kolorystyka jest bogata i urozmaicona. Białe meble podbijają komfort danego miejsca, wprowadzają ład, czystość i wysoką jakość wykończenia. Kolekcja Sapporo przeznaczona jest dla zwolenników jasnych mebli lub neutralnych, ale takich które można w prosty i nienachalny sposób sprzątać i czyścić.

Listwa okalająca Sapporo jest przyjemnym, dobrze wyglądającym dodatkiem w montażu stosowanym przy przesuwanych szafach. Pozwala on nadać przestrzeni elegancji i dość nietypowego wykończenia, który wprowadza w przestrzeni więcej awangardy i nietypowego designu. Można nawet stwierdzić, że stosowanie takich listew ułatwia funkcjonowanie w niejednym domu, zwłaszcza przy nierównych ścianach.

Meble Forte wykorzystuje się do aranżowania przestrzeni mieszkalnej w domach i mieszkaniach. W kolekcjach można znaleźć produkty nietypowe oraz standardowe. Meble takie prezentują się w stylizacjach różnego typu zaczynając od jasnych, nowoczesnych mebli po antyczne wykończenia w stylu vintage. W katalogi mebli Forte można odnaleźć różnego rodzaju szafy pokojowe, komody czy witryny oraz mniejsze elementy jak wspomniana listwa okalająca oraz stoliki czy regały.

Meble Forte wykorzystywane są w biznesie, zwłaszcza w aranżowaniu firm z sektora marketingu czy IT. Nowoczesne start-upy ukierunkowują się na nietypowe wybieranie mebli, gdzie ciekawe, abstrakcyjne wykończenia są mile widziane. Kreatywność takich branż wpływa na jakość wykonywanej pracy, dlatego osoby z takich sektorów potrzebują nie tylko bodźców wewnętrznych ale również zewnętrznych, w których można odnaleźć nietypowe rozwiązania.

Atuty mebli Forte:
  1. Wygodne meble pokojowe;
  2. Eleganckie wykonanie;
  3. Wysoka jakość wykonania;
  4. Duży wybór produktów;

Opis

Szerokość
281
Wysokość
216
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :