Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte

Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte
search
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte
Listwa okalająca Jakobina to przyjemna dla oka listwa do montażu używana do utrzymania w poziomie i wygodnej pozycji szafy pokojowe z frontami przesuwanymi po bokach. Listwa przyjemna dla oka, elegancka, z dekoracją w postaci oświetlenia LED.
629,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 281 cm wysokość: 216 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Szafy do ubrań stanowią podstawę dobrze urządzonego domu, nie ma nic gorszego niż ubrania które nie mają swojego stałego miejsca. Meble Forte występują w różnych stylizacjach i różnych barwach, jednak wybór szaf pokojowych u tego producenta jest bardzo duży. W poszczególnych kolekcjach wyróżnia się meble pokojowe wykonane z wysokiej jakości płyt wiórowych z laminatem również wśród szaf. Jedna kolekcja mebli jaką proponuje marka Forte są meble Jakobina wykonane również z takich materiałów, ale w kolorystyce dębu Klepkowego, który charakteryzuje się przyjemnym, ciepłym kolorem drewna. Szafy wykonane w tej kolekcji często potrzebują dodatków przy montażu jak listwy okalające.

Listwa okalająca Jakobina LUXZ01B2-D76 Forte wykonana została do szafy pokojowej o numerze katalogowym RCQS12411. Rama została wykonana z płyt wiórowych w kształcie prostokąta. Do montażu można dołożyć oświetlenie, które występuje w standardzie klasy energetycznej A+. Listwa okalająca to produkt, który ułatwia montaż szafy, ale również pięknie ją wykańcza, nadając przestrzeni przyjemny wygląd. Szafy pokojowe w kolekcji Jakobina to produkty eleganckie, stylowe ale proste, o dużym zastosowaniu w organizowaniu domowej garderoby.

Szafy pokojowe stanowią jeden z najczęściej wybieranych produktów wśród mebli. Wybór wygodnej szafy jest możliwy, jeśli wiemy jakie kryteria ma ona spełniać. Przy zastosowaniu wygodnej listwy okalające można stworzyć miejsce wygodne w użyciu, a szafa mocno przylega do ściany. Listwa okalająca Jakobina Forte dostarczana jest do klienta w zapakowanych paczkach, należy ją złożyć i zamontować podczas instalacji szafy. Stanowi ona dodatek, który ułatwia utrzymanie szafy w pionie. Wspomniana listwa jest okalająca Jakobina jest odporna na uszkodzenia, zarysowania oraz wilgoć, może zostać zamontowana przy szafie w salonie czy w przedpokoju.

Kolekcja mebli Jacobina to wygodne meble pokojowe, dla domu i mieszkania. Można je uzupełnić o dodatki jak listwy okalające oraz dekoracje typu lustra, kilimy czy materiały i tkaniny na ścianach i meblach. Kolekcja Jacobina została wykonana ze starannie dobieranych materiałów, z wykorzystaniem płyt z laminatem. Kolekcja wykorzystuje stylizacje mebli klasycznych, które nawiązują do kultury czytania oraz ciepłego, przyjemnego miejsca w domu, przy którym człowiek odpoczywa i miło spędza czas.

Meble Forte można wybierać i łączyć w zależności od kolekcji w zestawy, albo kupować produkty osobno. Wśród kolekcji można spotkać meble klasyczne jak wspomniana kolekcja Jacobina oraz meble bardziej nowoczesne, wykonane w awangardowych, designerskich aranżacjach w białym kolorze. Do takich mebli można dobierać przyjemne dla oka oświetlenie, które można montować w witryna pokojowych, a także na listwach okalających przy szafach na ubrania. Meble Forte są odporne na uszkodzenia, dobrze prezentują się na większych metrażach jak i w małych mieszkaniach. Można używać je również w miejscach publicznych, jak szkoły, przedszkola czy urzędy, a w przypadku designerskich kolekcji w branży z sektora IT czy reklamy.

Wybór poszczególnych produktów jest duży, każdy klient znajdzie dla siebie dobrze dobrane meble niezależnie od stylu oraz barwy. Produkt wysokiej klasy, wykonane starannie i z dużą precyzją, odnowią każdą przestrzeń niezależnie czy to salon czy jadalnia.

Atuty mebli Jacobina:
  1. Duży wybór szaf pokojowych;
  2. Meble klasyczne;
  3. Kolorystyka drewna;
  4. Trwałość;

Opis

Szerokość
281
Wysokość
216
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Jakobina Forte: