Listwa okalająca Sapporo LUXZ06B2 Forte

  • Promocja
  • -20%
Listwa okalająca Sapporo LUXZ06B2 Forte
search
  • Listwa okalająca Sapporo LUXZ06B2 Forte
Listwa okalająca Sapporo LUXZ06B2 Forte to znakomity dodatek do wprowadzenia w okolicy szafy rozsuwanej, która potrzebuje dodatkowej listwy okalającej.
529,00 zł
423,20 zł Zniżka 20%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 423,20 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 132 cm wysokość: 216 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Białe przyjemne meble pokojowe są w stanie stworzyć niepowtarzalną aranżację, jeśli dobierze się odpowiednie dodatki w postaci delikatnych dekoracji. Meble Forte to producent mebli pokojowych o ujmującym wyglądzie, wykonane według nowoczesnych technologii, które przenoszone są na jakość wykonania danego produktu. Meble pokojowe Forte wykonane są z płyt wiórowych laminowanych w części korpusu, fronty natomiast wykonano z płyt MDF. Jednym z najczęściej wybieranych mebli do salonu stanowią szafy do ubrań i przechowywania przedmiotów, tworząc zorganizowane miejsce.

Listwa okalająca Sapporo LUXZ06B2 Forte to produkt idealny do montażu szafy białej rozsuwanej Sapporo o modelu SPRS42412. Listwa taka wykonana została z solidnego tworzywa, które elegancko opatula kształt szafy. Listwa okalająca Sapporo została wykonana w kolorze białym, z delikatnym połyskiem. Dodatkowo w standardzie zamontowano oświetlenie ledowe, punktowe. Listwa okalająca Sapporo to produkt z kolekcji Sapporo, która jest przeznaczona do aranżowania pokoju dziennego i sypialni.

Kolekcja Sapporo posiada meble standardowe jak szafy pokojowe jak i mniejsze, drobniejsze elementy wyposażenia jak listwy okalające. Kolekcja Sapporo jest dość nowoczesna, w przyjemnym jasnym kolorze bieli, który rozświetla przestrzeń i optycznie ją powiększa. Kolekcja Sapporo to prosto wykonana kolekcja mebli pokojowych o ujmującym wyglądzie, idealna do codziennego użytku i organizowania przestrzeni.

Szafy pokojowe to najczęściej wybierany produkt wśród kolekcji mebli do salonu. Umożliwia on zapanować nad chaosem w przedmiotach, a jak zamontuje się dodatkowo listwę okalającą wokół szafy możemy mieć dobrze przygotowane miejsce, na przechowanie dużej ilości rzeczy. Taka listwa wzmacnia montaż szafy, przez co staje się ona pewna przy staniu na danej powierzchni. Oryginalna stylizacja we wspomnianym modelu LUXZ06B2 wprowadza duży komfort wizualny, dzięki zamontowanym oświetleniem ledowym, które rozjaśniają przestrzeń.

Kolekcja Sapporo to produkty nowoczesne, dobrze prezentujące się z przyjemnymi dodatkami. Można takie meble uzupełnić o interesujące dekoracje, które wykonane są ze szkła i metalu. Połączenie jasnych barw, ze szkłem czy metalem wprowadza pewną awangardę, która ułatwia tworzenie nowoczesnego wnętrza, w którym warto przebywać. Meble Sapporo w drobniejszy produktach, są dobrym uzupełnieniem w pomieszczeniu. Przy listwach zamontowano oświetlenie, które w godzinach wieczornych wprowadza pewny rodzaj przytulności i ciepłego wystroju, w którym można przebywać przez wiele godzin.

Meble Forte dysponują dużą ilością kolekcji mebli przeznaczonych dla domów i mieszkań. Wyposażenie, które odmienić może niejeden salon czy pokój dzienny. Wyposażenie nowoczesne zarówno klasyczne, to znajduje się u producenta mebli Forte. Meble praktyczne, funkcjonalne, wyposażone w kolory neutralne lub drewniane, które sprawiają że dana przestrzeń nabiera jakości, a także przytulności. Meble Forte elegancko zmieniają naszą przestrzeń, aby lepiej się w niej żyło, miło spędzało czas i odpoczywało.

Meble Forte prezentują wysoką jakość wykonania, z nimi można wprowadzić korzystne zmiany wizerunkowe i funkcjonalne w naszej domowej przestrzeni, która idealnie wpływa na jakość naszego domowego życia. Meble Forte to produkty ergonomiczne, z dużym potencjałem aby móc stworzyć wymarzony wystrój w domowym zaciszu.

Atuty mebli Forte:
  1. Meble proste w montażu;
  2. Wybór pomiędzy meblami białymi i w kolorze drewna;
  3. Wygodne meble w używaniu;
  4. Jakość wykonania;

Opis

Szerokość
132
Wysokość
216
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 15%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :