Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte

  • Promocja
  • -5%
Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte
search
  • Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte
  • Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte
  • Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte
Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte to elegancka, szara komoda do montażu do szafy, w której potrzebne są szuflady oraz dodatkowe miejsce na przechowywanie ubrań czy dodatków ubraniowych.
369,00 zł
350,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 350,55 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 51 cm wysokość: 71 cm głębokość: 40 cm

Ilość

Każdy z nas posiada sporą ilość rzeczy, nawet jak wydaje się nam że tak nie jest wystarczy czasami otworzyć szafę lub komodę, aby poznać prawdę o stanie naszych ubrań czy innych przedmiotów. Meble Forte posiadają ciekawe dodatki w postaci małych mebli, które używane są wewnątrz lub na zewnątrz szafy lub innych mebli pokojowych standardowych. Takie dodatki ułatwiają życie niejednej osobie, można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do przechowywania ubrań zarówno używanych na co dzień jak i w sezonowych. Takie meble ma np. kolekcja Verenice, która posiada komody wewnętrzne Jakobina.

Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 Forte to mała komoda, która służy do montażu w szafie z kolekcji Verenice. Przyjemny dla oka, mały produkt, wyposażony w trzy szuflady zamykane bezuchwytowo z wykorzystaniem frezowanych metod zamykania z mechanizmem cichego domykania szuflad. Kolorystyka komody jest szara, dlatego jest dość uniwersalna, może zostać również używana do innych szaf tego typu. Komoda wewnętrzna Jakobina to produkt dobrze przygotowany do organizacji przestrzeni w szafie, gdzie właściciel pragnie zbudować domową garderobę.

Komoda wewnętrzna szafy Jakobina to produkt elastyczny, który może zostać wykorzystany również do przechowywania małych dodatków jak szaliki, chusty, czapki czy rękawiczki. Komoda dość ciekawa, prosta, estetycznie wykonana, posiadająca głębokie szuflady, które cicho się otwierają na przyjemnych dla oka suwnicach z metalu. Komoda taka może zostać użyta również do przechowywania elektronicznych małych urządzeń.

Komoda wewnętrzna szafy Jakobina TWTK23 została wykonana z płyt wiórowych laminowanych, które dość dobrze są odporne na uszkodzenia. Komoda przyjemna w użyciu. Jest w stanie pomieścić wiele ubrań oraz innych dodatków. Prosty kształt, pasuje do mebli z kolekcji Verenice, dzięki czemu można uzyskać eleganckie wyposażenia do organizacji w szafie. Komoda jest mniejszych wymiarów, idealnie pasuje do szafy, która ma drążek na ubrania wierzchnie, gdzie w dolnej jej części komoda może zostać zamontowana.

Meble Forte to produkty przyjemne dla oka, dysponują nie tylko tradycyjnymi meblami pokojowymi ale również funkcjonalnymi dodatkami do nich jak wspomniana komoda wewnętrzna do szafy Jakobina oraz różnego rodzaju stoliki okolicznościowe i listwy okalające szafy pokojowe. Wybór mebli jest spory, każdy znajdzie coś dla siebie. W kolekcjach mebli Forte odnaleźć można meble klasyczne jak i bardziej nowoczesne, wprowadzające w przestrzeni ład i porządek.

Meble Forte dysponują mniejszymi elementami, które ułatwiają organizację w samej szafie lub w okół niej. Meble Forte idealnie pasują do przestrzeni małej jak i dużego domu. Wybór poszczególnych mebli zależy od klienta, a jest w czym wybierać. Wysoka jakość wykonania mebli głównych oraz ich mniejszych dodatków sprawia, że człowiek zyskuje na jakości wyposażenia danego salonu czy sypialni. Meble Forte to praktyczne, funkcjonalne meble, które sprawiają, że w wielu domach można zorganizować uporządkowaną przestrzeń. Meble dobrze prezentują się z interesującymi dekoracjami jak kwiaty w donicach czy elementy wyposażenia salonu w postaci koszyków wiklinowych czy elementów szklanych oraz plastikowych z transparentnego tworzywa.

Atuty mebli Forte:
  1. Meble klasyczne i nowoczesne - duży wybór;
  2. Przyjemne, estetyczne meble do salonu;
  3. Eleganckie wykonanie;
  4. Wysoka jakość materiałów;

Opis

Szerokość
51
Wysokość
71
Głębokość
40
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
3
Ilość drzwi
brak
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Styl
loftowy

Zobacz również inne produkty z kolekcji Jakobina Forte: