Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte

  • Promocja
  • -5%
Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte
search
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte
  • Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte
Listwa okalająca Jakobina to produkt do montażu przy szafie pokojowe z drzwiami przesuwanymi. Listwa wprowadza elegancki szyk, ergonomiczne elementy wyposażenia, które wpływają na jakość danego miejsca.
599,00 zł
569,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 569,05 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 232 cm wysokość: 216 cm głębokość: 24 cm

Ilość

Budowanie atrakcyjnego mieszkania czy domu, w którym człowiek dobrze się czuje wymaga od każdego z nas pewnego zaangażowania w aranżacji tej przestrzeni i wybierania mebli, które tworzą wygodne miejsce do wypoczynku i pracy. Meble Forte to eleganckie meble pokojowe, wykonane z solidnych materiałów, które są wykonane z płyt wiórowych laminowanych. Wśród mebli przedstawionych występują kolekcje szaf do salonu oraz komód pokojowych. Wybieranie z takich mebli konkretnych rozwiązań i produktów jest proste i wymaga od nas jedynie dobrego gustu i ustawienia się na cel jaki chcemy osiągnąć w przestrzeni.

Szafy pokojowe potrzebują w niektórych kolekcjach dobrze przygotowanych listew okalających, które ułatwiają montaż danej szafy. Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte przeznaczona jest do modelu szafy RCQS92411. W standardzie listwy znajduje się oświetlenie w klasie energetycznej A+. Montaż takiej listwy jest mało problemowy, wymaga od nas uważnego przeczytania instrukcji oraz zdolności manualnych. Szafa pokojowa może zostać uzupełniona o takie listwy, które podtrzymują szafę przed osuwaniem się czy wgłębieniem w podłogę.

Listwa okalająca Jakobina LUXZ02B2-D76 Forte to produkt wykonany z elementów laminowanych w kolorze dąb klepkowy. Listwa taka może zostać zamontowana w momencie montażu szafy. Elegancka stylizacja listwy wprowadza nas w dobrze urządzone miejsce do przechowywania ubrań. Listwa taka trzyma szafę w pionie, ułatwia też organizacje danej przestrzeni. Kolekcja mebli Jakobina to produkty wykonane w ciepłym, przyjemnym kolorze drewna, który sprawia, że pomieszczenie w których się znajdują to miejsce pełne wygody i komfortu.

Kolekcja Jakobina to kolekcja mebli klasycznych do aranżacji domu lub mieszkania. W skład niej wchodzą zarówno szafy pokojowe, jak witryny oraz mniejsze meble dopasowywane według potrzeby. Kolekcja Jakobina posiada eleganckie meble pokojowe, które potrafią wprowadzić dane pomieszczenie w większy komfort i jakość. Meble przyjemne dla oka, duży wybór szaf pokojowych, które mają możliwość zamontowania listew okalających Jakobina. Przedstawiony model listwy występuje w kształcie prostokąta, jest to element niedokończony od dołu, nie ma stałego połączenia, występuje po bokach szafy oraz w części górnej.

Meble Forte posiadają w swoim asortymencie zarówno meble klasyczne, jak i bardziej nowoczesne. Bogata kolorystyka, a także wybór poszczególnych produktów ułatwia organizowanie i aranżowanie pokoju czy innych pomieszczeń mieszkalnych. Meble Forte pozwalają stworzyć wygodne miejsce do zamieszkania, w którym można odpocząć ale również pracować. Meble Forte posiadają kilka kolekcji w tym przyjemne dla oka kolekcje w kolorze drewna jak i meble przeznaczone dla młodzieży, gdzie potrzebne są takie produkty, które ułatwiają organizowanie miejsca do nauki.

Meble Forte są dość praktyczne, można w nich pomieścić wiele przedmiotów, a jakość wykonania jest na wysokim poziomie. Meble proste w montażu, dostarczane w paczkach z instrukcją, idealnie sprawdzają się również na mniejszych powierzchniach, gdzie potrzebne są meble funkcjonalne wyposażone w dużą ilość wnęk, przegródek, szuflad, czy elementów ułatwiających codzienne życie. Meble Forte wykonane według najwyższych standardów spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Atuty mebli Forte:
  1. Duży wybór kolekcji;
  2. Wygodne w użyciu;
  3. Eleganckie;
  4. Solidne;

Opis

Szerokość
232
Wysokość
216
Głębokość
24
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Styl
loftowy
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Jakobina Forte: