Lima Reg3 Regał Biały Halmar
search
  • Lima Reg3 Regał Biały Halmar

Lima Reg3 Regał Biały Halmar

Lima Reg3 Regał Biały Halmar to propozycja prostego nowoczesnego regału zarówno do pokoju dziennego, jak i młodzieżowego raju. Prosta forma oraz biały kolor mebla to doskonały patent, aby mebel znalazł swoje miejsce w wielu różnych aranżacjach. Regał Lima Reg3 posiada 3 półki, dwie pakowne szuflady z prostymi srebrnymi uchwytami. Całość wykonana z płyty laminowanej na wysoki połysk.
619,00 zł

Wysyłka w ciągu: 3 miesięcy,

szerokość: 40 cm wysokość: 77 cm głębokość: 200 cm

Ilość

Lima Reg3 Regał Biały Halmar to mebel o bardzo prostej formie i nowoczesnej stylistyce. Sprawdzi się w nowoczesnych oraz minimalistycznych wnętrzach. Wysoki regał z praktycznymi 4 półkami, które posłużą jako miejsce na książki czy ekspozycję niewielkich ulubionych przedmiotów oraz dwoma dolnymi szufladami, które ozdobiono prostymi uchwytami w kolorze srebrnym.
Lima Reg3 Regał Biały Halmar został wykonany z wysokiej klasy płyty meblowej laminowanej w kolorze białym z wysokim połyskiem. Obrzeża ABS zapewniają doskonałą ochronę przed otarciami

Wymiary mebla to 77/40/200 cm
Halmar to przedsięwzięcie biznesowe z rodzinnymi tradycjami, z polskimi korzeniami, powstałe w roku 1989 roku. Jest to wszystkim znany importer oraz hurtowy dystrybutor mebli z Dalekiego Wschodu. Firma ma w swojej ofercie wzory mebli tworzone specjalnie dla niego przez projektantów krajowych, to przede wszystkim bogata stylistyka oraz wysoka jakość wykonania. Halmar wysyła oferowane przez siebie wyroby do ponad 1000 klientów hurtowych z Polski, jak i kilkuset za granicą.

Opis

Szerokość
40
Wysokość
77
Głębokość
200
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lima Halmar: