Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar

Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar
search
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar
  • Lima Rtv1 Dąb Sonoma Halmar
Szafka RTV Lima w kolorze dąb sonoma wykonana z płyty meblowej laminowanej. Po bokach znajdują się fronty z uchwytami stalowymi, a środkowa część to półka i wneki do przechowywania dodatków, dekoracji i mniejszej elektroniki.
467,64 zł

Wysyłka w ciągu: 8 tygodni,

szerokość: 40 cm wysokość: 137 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Meble klasyczne oraz neutralne kolory w meblarstwie sprawiają, że pomieszczenia nabierają pewnego dostojeństwa i komfortu w życiu. Producent mebli Halmar posiada bogaty wybór mebli pokojowych jak i przeznaczonych do innych pomieszczeń, z którymi można stworzyć komfortowe życie w domowym zaciszu. Jedną z kolekcji mebli jaką posiada Halmar jest Lima, która charakteryzuje się prostym designem i neutralną kolorystyką danych mebli. Wykonanie kolekcji Lima Halmar jest na wysokim poziomie, pozwala ona na tworzenie ciekawych przestrzeni o niestandardowym wykończeniu.

Szafka RTV Lima Dąb Sonoma Halmar to średniej wielkości szafka telewizyjna do tworzenie domowego kina w salonie lub pokoju dziennym w domu jak i mieszkaniu. Szafka RTV Halmar występuje w dwóch wersjach kolorystycznych, gdzie obecny model posiada barwę dąb sonoma. Szafka RTV1 Lima posiada solidny blat wykonany z płyty meblowej laminowanej i posiada ona obrzegowanie ABS. Wspomniana szafka posiada w środkowej części półkę do postawienie różnego rodzaju dekoderów lub płyt z filmami.

Szafka RTV1 Lima Dąb sonoma Halmar to idealny sposób , aby w pokoju dziennym stworzyć miejsce do oglądania TV i mieć możliwość budowania domowego kina, gdzie można dobrać nowoczesny sprzęt zarówno TV jak i nagłaśniający. Szafka po bokach posiada fronty również w kolorze dąb sonoma zakończone uchwytem w kolorze stalowym. Meble Halmar przeznaczone są do samodzielnego montażu, można z ich udziałem stworzyć ciekawą, przyciągającą uwagę przestrzeń, w której mieszkańcy dobrze się czują.

Szafka RTV1 Lima Dąb sonoma Halmar tak samo jak blat szafki - pozostała część wykonana została z płyty meblowej laminowanej. Szafka posiada drobne stalowe nóżki o kwadratowym kształcie. Szafka posiada fronty otwierane na zewnątrz, za którymi znajduje się miejsce do przechowywania drobnego sprzętu elektronicznego jak piloty czy mniejsze okablowanie. Z szafkami RTV1 LIma Halmar można nawet na mniejszym metrażu jak kawalerka stworzyć wygodną przestrzeń do oglądania TV.

Szafka RTV Lima Dąb sonoma Halmar to sposób również na zmianę wizerunku pomieszczenia na bardziej prostą formę. Takie szafki pasują do pomieszczeń w nurcie minimalizmu. Minimalizm coraz bardziej przenika do naszych domów, znajduje on wielu zwolenników ponieważ jest sposobem i narzędziem na budowanie nowej przestrzeni, gdzie przedmioty w nadmiarze są usuwane, na rzecz uporządkowania i oczyszczenia przestrzeni z nadmiaru. Pomieszczenie utrzymane w nurcie minimalizmu nie potrzebują za dużo mebli, wręcz przeciwnie pojedyncze modele mebli idealnie się sprawdzają nadając przestrzeni elegancji, komfortu i szyku.

Wspomniane szafki RTV Lima Halmar idealnie sprawdzają się w pomieszczeniach z minimalizmem, ponieważ posiadają one małą ilość szafek i przegródek a same w sobie mają wpływ prostoty i uporządkowanej przestrzeni. Meble Halmar w kolekcji Lima ukierunkowane są na tworzenie właśnie aranżacji wnętrz prostych, które nie przytłaczają, a dają przestrzeń i pewien komfort w codziennym życiu. Szafki RTV Lima występują w neutralnych barwach, które podkreślają jeszcze wpływy prostoty i klasycznego wykończenia wnętrza. Meble Halmar w tym Lima są proste w montażu.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania;
Prostota;
Minimalizm;
Elegancja;


Szafka RTV Lima w kolorze dąb sonoma wykonana z płyty meblowej laminowanej. Po bokach znajdują się fronty z uchwytami stalowymi, a środkowa część to półka i wneki do przechowywania dodatków, dekoracji i mniejszej elektroniki.

Opis

Szerokość
40
Wysokość
137
Głębokość
44
Czas dostawy
7-8 tygodni
Czas dostawy w dniach
56
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lima Halmar: