Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik

 • Promocja
 • -5%
Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik
search
 • Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik
 • Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik
 • Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik
 • Komoda rtv Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik
Komoda RTV Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik to przyjemne dla oka produkt w klasycznym stylu do pokoju dziennego. Producentem komody jest marka Meble Wójcik, która jest znana z wysokiej jakości produkcji mebli i sprzedaży mebli z aranżacji klasycznej. Meble Wójcik to meble klasyczne do pokoju dziennego ale posiadają pewne cechy nowoczesności. 

Dostępny od ręki

959,00 zł
911,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 863,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 157 cm wysokość: 56 cm głębokość: 41 cm

Ilość

Meble Wójcik to produkty wykonane według nowoczesnych standardów, ale w klasycznej formie, która wprowadza do pokoju dziennego oraz większego salonu dużo ciepła oraz przytulności. Właściwie dobrane meble do naszego pokoju dziennego oraz interesujące dodatki to w dużej mierze duża część odpowiedzialna za nasze samopoczucie podczas przebywania w danym pomieszczeniu. Oczywiście dużą rolę gra również oświetlenie oraz wymiar danego pokoju, ale meble to produkty które powinny charakteryzować naszymi upodobaniami, a także wysoką jakości wykonania. Jakość mebli Wójcik to wysoki standard, dlatego tworzenie z ich udziałem wystroju salonu to dobra inwestycja.
alt

Przyjemny modelem mebli marki Wójcik jest komoda RTV Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik, która dobrze prezentuje się w salonie oraz pokoju dziennym, gdzie mamy ciekawe witryny z oświetleniem oraz interesujące dodatki wykonane z drewna, szkła oraz z gliny. Szafka RTV prezentowana to wysokiej klasy produkt, który upraszcza zarządzanie przestrzenią w danym miejscu i tworzenie uporządkowanego, czystego miejsca. Kino domowe stanowi często duży problem w naszych domach, ze względu na sporą ilość okablowania, komoda RTV Cortina TYP CNAF03 2D-1S Wójcik pozwala zapanować nad tym problemem w sposób skuteczny i trwały.

Komoda RTV Cortina 2D-1S została wyposażona w dwie szafki, szufladę oraz otwartą półkę. Każdy z tych elementów ułatwia zarządzanie i organizowanie przestrzeni związanymi z przedmiotami do kina domowego lub do gier na konsoli. Szafki posiadają drzwiczki zamykane mechanizmem cichego domykania. Każda z szafek posiada półkę do przechowywania tego typu dodatków. Z tak funkcjonalnym produktem łatwo można utrzymać porządek w pokoju dziennym, a właściciele czują większy komfort użytkowania.

Inwestując w szafki RTV warto zwrócić uwagę z jakiego materiału są one wykonane, czy posiadają precyzyjne wykończenie i ile przedmiotów są w stanie przechować. W górnej części komody mamy do dyspozycji blat wykonany z płyty MDF jak cały korpus i fronty. Na takim blacie można postawić interesujące bibeloty czy książki, a także liczne dekoracje. Komoda RTV Cortina 2D-1S Wójcik stanowi elegancki dodatek do pokoju dziennego, a także miejsce do wygodnego spędzania czasu po pracy.

Szafki RTV to produkty spotykane najczęściej w naszych domach i mieszkania, jednak mogą mieć one zastosowanie również w miejscach publicznych jak hotele, pensjonaty, czy elementy dekoracji w przychodniach i gabinetach medycznych. Takie szafki stanowić mogą dekorację dla miejsc publicznych, zwłaszcza w miejscach związanych z odpoczynkiem oraz medycyną.

Meble Wójcik mają w swoim asortymencie kilka komód RTV, każdy klient znajdzie dla siebie interesujący produkt. Niektóre modele mają mniejszy wymiar - inne większy, w zależności od zapotrzebowania możemy takimi szafkami zorganizować domowe kino zarówno w kawalerkach jak i domach o większych metrażach. Kino domowe jest częstym sposobem na odpoczynek wśród Polaków, dlatego warto inwestować w wygodne meble tego typu.

Komoda RTV Cortina 2D-1S posiada wygodną również szufladę do przechowania pilota i programu TV. W takich szufladach można przechowywać również gazety oraz magazyny i książki branżowe.

Atuty marki Meble Wójcik:
 1. Klasyczne meble z elementami nowoczesności;
 2. Wysoki standard wykonania mebli pokojowych;
 3. Stosowanie materiałów prostych do montażu i instalacji;
 4. Przyjemny wygląd mebli nadające ciepłego i przytulnego klimatu;

Opis

Szerokość
157
Wysokość
56
Głębokość
41
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
1
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355058433
MPN
6000000005414

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: