Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik

Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik
search
 • Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik
Prosta, klasyczna witryna Cortina 1D Wójcik stanowić może świetny dodatek do salonu czy sypialni, w których mamy zamiar stworzyć ciepłe miejsce do pracy i nauki, a także domową bibliotekę. Marka Meble Wójcik posiada meble przeznaczone do pomieszczeń w stylizacji ciepłej, gdzie mamy elementy skóry, drewna i wikliny. Prezentowana witryna do salonu to inwestowanie na wiele lat, ponieważ produkt jest precyzyjnie wykończony i wykonany z materiałów odpornych na zniszczenia. 

Dostępny od ręki

1 109,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 58 cm wysokość: 195 cm głębokość: 37 cm

Ilość

We współczesnych trendach związanych z aranżowaniem wnętrz stosuje się prostotę, a także wysoki standard wykonania danych mebli i dodatków. Marka mebli Wójcik posiada w sobie wiele ciekawych rozwiązań dla pomieszczeń mieszkalnych, które potrzebują odświeżenia i wprowadzenia cieplejszego klimatu w danym miejscu.

Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik to typowy produkt, który występuje w marce Wójcik o charakterystycznym stylu prostej bryły w klasycznej formie. Prezentowana witryna do salonu została wyposażona w płytę MDF zarówno we froncie jak i w korpusie. Produkt ten posiada mechanizm cichego zamykania drzwi, dlatego elementy takie jak zawiasy czy uchwyty mają większą odporność na uszkodzenia.

alt

Meble pokojowe z zasady powinny prezentować stylistykę klasyczną i prostą, która ma w sobie dużo ciepła, wprowadzają elegancki styl oraz więcej elementów minimalizmu. Marka mebli Wójcik charakteryzuje się właśnie takim elementami w swoim wykończeniu, dlatego ma tak wiele zwolenników i miłośników. Prezentowana witryna Cortina 1D Wójcik jest prawostronna, posiada wewnątrz takie elementy jak półki wykonane z płyty laminowanej MDF oraz w środkowej części ze szkła.

Tworząc wygodne miejsce do życia, warto postawić na drewniane meble, a także wyposażenie z ciekawymi, ciepłymi dodatkami jak pledy, koce, szkło oraz wiklina. Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik może mieć zastosowanie nie tylko w salonach czy pokojach dziennych, można uzupełnić również typ produktem pokój młodzieżowy. Meble młodzieżowe powinny stanowić ciekawą funkcjonalność, która ma zarówno zalety w organizowaniu przestrzeni jak i wpływać na wizerunek pokoju młodej osoby.

Witryna pokojowa to dobry też sposób na stworzenie domowej biblioteki. Witryny marki Wójcik posiadają dobrze przygotowane pod książki szklane półki, które mogą pomieścić wiele woluminów różnego rodzaju powieści oraz książek z zakresu nauki, humanizmu oraz tematów związanych z psychologią. Witryna dla pokoju dziennego, gdzie chcemy stworzyć domową bibliotekę, może mieć stylizacje klasyczną ale również nowoczesną. Witryna Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik jest typowym produktem do zastosowania jej w domowej bibliotece. Posiada klasyczny wizerunek, prostotę i minimalizm.

Tworząc w swoim domu elegancki wizerunek wnętrz mamy możliwość stworzenia wygodnego miejsca do życia, gdzie możemy wraz z rodziną cieszyć się życiem. Takie witryny jak Cortina TYP CNAV02P 1D Wójcik prezentują się dobrze z prostymi ławami, ciekawymi komodami oraz szafami, które ułatwiają o zadbanie domu.

Marka mebli Wójcik posiada w swoim asortymencie klasyczne meble, które mają ciepłe wykończenie dobre dla domu i mieszkań, w których mieszkają rodziny z dziećmi i starsze osoby. Niezależnie czy witryna czy szafa pokojowa, meble Wójcik i dana marka kładzie szczególny nacisk na jakość i wykonanie danego produktu, dopracowanie szczegółów i precyzje wykończenia. Takie mechanizmy działania wpływają na jakość samych mebli.

Witryna Cortina 1D Wójcik to produkt wykonany w kolorze dębu Grandson. Jest to barwa ciepła, która nadaje przestrzeni wygodne miejsce do mieszkania i życia. W takim miejscu mamy większą produktywność i lepiej odpoczywamy, przez co więcej czasu spędzamy na rzeczach ważnych z punktu osobistego i zawodowego.

Atuty Witryn marki Meble Wójcik:
 • Front i korpus posiadają mechanizm cichego zamykania drzwi;
 • Prezentują stylizacją elegancką i klasyczną;
 • Idealny produkt na stworzenie domowej biblioteki;
 • Wysoki poziom standardu wykończenia;
 • Mocne i odporne na uszkodzenia półki szklane oraz uchwyty;

Opis

Szerokość
58
Wysokość
195
Głębokość
37
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Wykończenie
mat
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
klasyczny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355056972
MPN
6000000001554

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: