Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik

 • Promocja
 • -23%
Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik
search
 • Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik
 • Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik
 • Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik
 • Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik
Klasyczne meble stanowią ciekawe rozwiązanie dla domu. Meble w takiej aranżacji, wprowadzają do pomieszczenia dużo elegancji, a także potrzeby przebywania w niej. Głównym elementem stanowią meble, ale dodatki również są ważne w pokoju dziennym jak półka Cortina, która z wyglądu jest dość prosta, ale z dodatkami w postaci dekoracji tworzyć zupełnie inną przestrzeń.

Dostępny od ręki

199,00 zł
153,23 zł Zniżka 23%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 153,23 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 118 cm wysokość: 20 cm głębokość: 22 cm

Ilość

Kiedy urządzany nasze mieszkaniem potrzebujemy nie tylko typowych mebli, ale również dodatków, które pozwolą stworzyć miejsce klimatyczne, ciepłe, w którym nasze rzeczy znajdą swoje miejsce, gdzie człowiek stworzy z niego element do odpoczynku, relaksu ale również nauki. Meble Wójcik posiadają w swoim asortymencie dużo mebli w klasycznym stylu, jednak mają również dodatki, które w pewien sposób są dość uniwersalne jak np. półki Cortina. Stosowanie półek w mieszkaniu i domach ułatwia organizowanie wyglądu naszych pomieszczeń. Dzięki dobrej półce można stworzyć podstawy domowej biblioteki i miejsca do nauki i zdobywania praktycznej wiedzy stosowanej w codziennym życiu.

Prezentowany produkt w tym miejscu to półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik o średnim wymiarze. Takie półki pozwalają postawić książki w danym miejscu i zorganizować domową bibliotekę zarówno w salonie jak i pokoju dziecięcym i młodzieżowym. Półka Cortina została wyprodukowana z płyt MDF w kolorze dębu Grandson, które mają barwę ciepłego wykończenia nadającą klimatu przytulności. Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik może mieć zastosowanie również w dekorowaniu salonu innymi przedmiotami jak szklane wazony z kwiatami, rzeźby drewniane, czy figurki w kolorze złota i mosiądzu. Półka stanowi znakomity materiał do tworzenia ciekawych, klasycznych wnętrz, ale również tych bardziej nowoczesnych.

alt

Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik prezentuje się w prostej formie, opartej o minimalizm i wpływ skandynawskich wnętrz. Meble skandynawskie nie zawsze muszą występować w białych kolorach. Coraz częściej można zauważyć, że skandynawskie wpływy oparte są o elementy natury, jak drewno czy kamień, a także wiklinę. Prezentowana półka Cortina jest w kolorze drewna, który ma ciepłe wykończenie i pasuje zarówno do pomieszczeń, gdzie mamy meble skandynawskie oraz meble klasyczne.

Jeżeli w naszych domach mamy młode osoby, potrzebują one również w swoich pokojach powiesić półki. Pokój młodzieżowy to miejsce do inspirowania się, ale również do tworzenia miejsca w którym młoda osoba rozwija się i zdobywa nowe umiejętności. Półka Cortina pozwala takiej młodej osobie przechować swoje książki do szkoły, a także wprowadzić w pokoju domową bibliotekę. Poza tym półka Cortina jest produktem uniwersalnym, który może mieć zastosowanie w domach rodzinnych, ale również w hotelarstwie, firmach z zakresu IT czy urzędach związanych z administracją podatkową.

Jeżeli mamy zawód “wolny”, który wprowadza do naszego życia pracę w systemie home office, gdzie praca zdalna jest codziennością, taka półka może stanowić dobre uzupełnienia dla naszych materiałów stosowanych w pracy. Jej prostota pozwala umiejętnie tworzyć miejsca pracy w domowych gabinetach, przez co nasze miejsce pracy może stanowić element pracy produktywnej, gdzie umiemy postawić priorytety i cele biznesowe. Półka Cortina TYP CNAP01 Wójcik może ze spokojem zastąpić tradycyjny regał na książki czy dokumenty.

Z wyglądu półka Cortina posiada element mocowany przy ścianie z płytą do oparcia przedmiotów oraz część poziomą, na której układamy produkt.

Meble Wójcik najlepiej prezentują się w danym salonie jeżeli występują w komplecie z danej serii. Jednak można łatwo urozmaicić takie meble o interesujące dodatki, jak gramofon vinylowy czy pianino. Ponieważ Meble Wójcik Cortina posiadają wygląd klasyczny, niezależnie czy mamy do czynienia z szafą czy półką należy skupić się również na dodatkach jak kanapy, fotele czy stoły, które również stanowią niezbędne elementy zarówno wizerunkowe jak i funkcjonalne.

Atuty Mebli Wójcik:
 1. Przyjemny, ciepły wygląd mebli;
 2. Wysoka jakość wykonania produktów;
 3. Uniwersalność, która polega na zastosowaniu produktów zarówno w domu jaki i biznesie;
 4. Szeroki wachlarz wyboru produktów wysokiej klasy

Opis

Szerokość
118
Wysokość
20
Głębokość
22
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
industrialny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355056903
MPN
6000000001547

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: