Komoda Canmore CNMK211 Forte

  • Promocja
  • -5%
Komoda Canmore CNMK211 Forte
search
  • Komoda Canmore CNMK211 Forte
  • Komoda Canmore CNMK211 Forte
  • Komoda Canmore CNMK211 Forte
  • Komoda Canmore CNMK211 Forte

Komoda Canmore CNMK211 producenta mebli Forte  wykonana jest oryginalnym połączeniu kolorystycznym, podobnie, jak cała seria mebli Canmore. Białe połyskliwe fronty, ktorych jedyną ozdobą są półokrągłe białe uchwyty, połączono z  dekorem jasnoszarym betonem prostych korpusów. Komoda biała Canmore posiada cztery praktyczne, szerokie szuflady, dzięki którym zachowacie porządek, zarówno w sypialni, jak i w pokoju dziennym.  

799,00 zł
759,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 759,05 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 100 cm wysokość: 86 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Komoda z szufladami Canmore Meble Forte

Przy wyborze aranżacji do pokoju dziecka warto pamiętać, że dzieci dorastają zbyt szybko zatem nie warto stawiać na meble w trendach. Dobrym rozwiązaniem są właśnie meble uniwersalne, które rosną wraz z dzieckiem. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych w danym sezonie trendów.

Taką kolekcją jest na przykład Canmore od marki Forte. Zastosowano tu kolorystykę dość nowoczesną, ale bryła zachowała klasyczną formę. Projektanci z fabryki Forte wykorzystali motyw betonu, który już od wielu lat stosowany jest w architekturze wnętrz. Jasnoszare wybarwienie betonu połączyli z kolorem białym w połysku.

Typowym przedstawicielem tej kolekcji, o którym warto pomyśleć aranżując strefę przechowywania, jest komoda. Dość pożądanym wyposażeniem sypialni młodego człowieka jest poza łóżkiem właśnie komoda. Kolekcja Canmore proponuje komodę z czterema szufladami, która z pewnością Cię zaintryguje. Charakterystyczny dla kolekcji motyw betonu, gwarantuje oryginalną aranżację w pokoju dziecka.

Atuty kolekcji Canmore:

  • Uniwersalny styl
  • Dekor betonu
  • Klasyczna forma mebli
  • Dedykowany dla młodzieży

alt

Z całym przekonaniem uniwersalność mebli młodzieżowych powinna być oczywista. Nie chcemy tego, ale dzieci dorastają zbyt szybko, zatem nie warto stawiać na meble w trendach. Dobrym rozwiązaniem są właśnie meble uniwersalne, które zmieniają się wraz z dzieckiem. Stylistyka takich mebli jest ponadczasowa, pozbawiona wszelkich modnych akurat trendów. Warto jednak pamiętać o nowoczesnej inspiracji. Taką kolekcją jest na przykład Canmore marki Forte.

Prezentowana komoda Canmore to jedna z dwóch dostępnych w ramach tej linii. Mamy dwie komody do wyboru, tej samej wielkości. Pierwsza z nich to układ czterech szuflad w kolorze białym, zatopionych w betonowym korpusie. Druga komoda to zestaw trzech szafek, kryjących kilka głębokich półek. Wybór zależy od Twoich preferencji.

Komody wykorzystujemy głównie do sypialni, ale bardzo często potrzebujemy ich w jadalni czy salonie. Uniwersalny design kolekcji Canmore od marki Forte daje możliwość wykorzystania mebli nie tylko w pokoju młodzieżowym. Łagodna kombinacja jasnoszarego betonu inspiruje do odkrywania tajemnic wyobraźni i głęboko ukrytych pokładów kreatywności dziecka. Subtelne barwy tworzą idealne tło dla odważnych, nasyconych kolorem akcesoriów do dekoracji wnętrz, dając nieograniczoną przestrzeń dla rozwijania pomysłowości domowników.

Jaka więc jest kolekcja mebli CANMORE? Nowoczesna, modna i stylowa! Uniwersalna stylistyka, łącząca w sobie prostotę i indywidualny charakter, stanowi doskonałe tło dla twórczych działań. Bardzo istotna jest również wyjątkowa funkcjonalność i elegancja mebli Canmore, będąca doskonałym uzupełnieniem pokoju nastolatka. Pojemne szafy pomieszczą wszystkie stylizacje i skarby młodego człowieka, a wygodne, łóżko z tapicerowanym zagłówkiem pozwoli zregenerować siły. Ciekawe połączenie jasnoszarego betonu z bielą inspiruje do działania każdego młodego domownika.

Opis

Szerokość
100
Wysokość
86
Głębokość
42
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
4
Ilość drzwi
brak
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Canmore Forte: