Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik

 • Promocja
 • -15%
Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik
search
 • Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik
 • Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik
Przyjemna dla oka Witryna Cortina 2D Wójcik została wyposażona w podwójne oszklone drzwi, które z oświetleniem jako dodatek mogą stanowić dobry element dekoracyjny oraz miłe spędzanie wieczorów. Witryna marki Wójcik to prosta, klasyczna metoda na wprowadzanie zmian we własnym domu w dobrym guście. Witryna Cortina 2D Wójcik to meble dla salonu lub pokoju dziennego o dużej funkcjonalności i dobrym wizerunku. 

Dostępny od ręki

1 669,00 zł
1 418,65 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 418,65 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 93 cm wysokość: 195 cm głębokość: 37 cm

Ilość

Przyjemne miejsce do życia pozwala nam efektywnie spędzić czas zarówno podczas odpoczynku jak i podczas pracy w domu. Meble marki Wójcik charakteryzują się klasycznym wyglądem, wysokim standardem wykonania, a także elastycznością jeśli chodzi o dobór odpowiedniego produktu według zapotrzebowania i uznania. Prezentowana stylistyka stanowi dobre tło do stworzenia miejsca ciepłego, gdzie chcemy przebywać.

alt

Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik jest typowym produktem charakterystycznym dla marki Wójcik. Mamy produkt wykonany z płyt laminowanych wiórowych o wysokim standardzie wykończenia, posiada również na frontach szklane elementy wykonane ze szkła hartowanego, które sprawia, że produkt jest odporny na uszkodzenia oraz problemy techniczne. Witryna posiada parę drzwi wykonane z drewnianych elementów w połączeniu ze szkłem. Korpus witryny jest wykonany z płyty MDF, a środek to połączenie danej płyty w półkach oraz szklanych półek.

Witryna pokojowa jak model CNAV03 2D Wójcik to inwestycja na lata, charakteryzująca się wysokim standardem wykończenia. Klasyczna forma dodaje nam lepszego wizerunku pod miejsce zamieszkania, a dzięki zastosowaniu mebli Wójcik z mieszkania klasycznego można stworzyć wysokiej klasy prestiżowy apartament. Witryna do salonu jak wspomniany model posiada dużo półek, dlatego można z ich udziałem zorganizować przestrzeń i zagospodarować miejsce do przechowywania ubrań i różnych rzeczy. Szklana część może stanowić początek z książkami, gdzie chcemy stworzyć domową bibliotekę. Książki wprowadzają do mieszkania nie tylko ciepło, ale również widać że osoby, które mieszkają w danym miejscu kochają rozwój, wiedzę i naukę.

Jeżeli pragniemy stworzyć miejsce również do spotkań z przyjaciółmi, salon jest najlepszym miejscem do tego typu działań. Prezentowana witryna wieczorami może podkreślać styl możliwością zamontowania lampek w szklanej części produktu. Jeżeli zamontujemy oświetlenie, wieczorami taka witryna wprowadza pewien nastrój, który wspomagać może naszą produktywność zarówno w organizowaniu pracy zawodowej oraz naszego hobby. Klimatyczne miejsce z nutką ciekawego świata, wprowadza w naszym życiu więcej pozytywnej energii.

Witryna Cortina TYP CNAV03 2D Wójcik spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów, którzy pragną mieć meble funkcjonalne jak i ciekawe wizualnie. Witryna posiada przeszklone fronty, wykonane według najnowszych standardów branży wnętrzarskiej gdzie zamontowano szkło hartowane.

Meble Wójcik to dobry sposób na odmianę naszego mieszkania, dzięki nim mamy klimatyczne miejsce do pracy, spotkań z rodziną oraz sposób na zorganizowanie naszego życia w sposób twórczy. Meble Wójcik Cortina występują w kolorze dębu Grandson, jest to ciepła barwa dębu mocno podkreślająca status danego miejsca. Poza tym posiada w sobie wiele przytulności, ciepła oraz prostoty, tak bardzo potrzebnej w dobrze zorganizowanym salonie czy pokoju dziennym.

Systematyczne uzupełnianie salonu czy pokoju dziennego o wygodne meble typu Cortina, to sposób na szybkie uporządkowanie przestrzeni, a także wprowadzenie elementów drewnianych do naszego mieszkania czy domu. Meble Wójcik to dobra inwestycja na lata. Prezentowana witryna do pokoju dziennego jest przykładem klasycznego produktu, z którego można stworzyć gustowny pokój, eleganckie wnętrze, które dodaje ciepłego wizerunku, tak obecnie dzisiaj potrzebnego.

Prezentowana witryna dostarczana jest w paczkach i do samodzielnego montażu. Proces składania przeprowadzany jest przez szczegółową instrukcję dołączoną do produktu.

Atuty mebli marki Wójcik:
 1. Duża funkcjonalność mebli, pojemność i ergonomia;
 2. Możliwość stworzenia ciepłego, przytulnego salonu czy pokoju dziennego;
 3. Minimalistyczne klimaty wykończenia;
 4. Eleganckie wykonanie;
 5. Przyjemny proces czyszczenia danych mebli;

Opis

Szerokość
93
Wysokość
195
Głębokość
37
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355056996
MPN
6000000001556

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: