Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik

  • Promocja
  • -10%
Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik
search
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik
Meble pokojowe to produkty pozwalające na tworzenie klasycznych i eleganckich miejsc do życia według wysokiej klasy standardów. Meble Wójcik to meble klasyczne w prostym wydaniu o solidnych i trwałych materiałach. Tak jak stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik jest charakterystyczny do tworzenia przytulnych miejsc do spożywania posiłków.

Dostępny od ręki

1 439,00 zł
1 295,10 zł Zniżka 10%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 295,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 160 cm wysokość: 76 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Meble Wójcik wykonane są w stylizacji klasycznej, mają dużo prostoty i wpływu minimalizmu. Jeżeli jesteśmy zwolennikami klasyki oraz braku przepychu i nadmiaru w domowym zaciszu, meble Wójcik są idealny wyborem jeżeli chodzi o aranżowanie wnętrz. Meble klasyczne to meble, które nawiązują do sztuki, kultury, ale mają proste kształty, które ułatwiają organizowanie i porządkowanie w danym pokoju dziennym czy salonie.

Tworzenie przestrzeni w salonie często rozpoczyna się do kupowania odpowiednich szaf, ale ważnym elementem dekoracyjnym jest również stół, przy którym mieszkańcy mogą spożywać posiłki, uczyć się i pracować, a także spędzić czas z rodziną i znajomymi. Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik to produkt w prostym wydaniu, ale o mocnych solidnych materiałach. Do produkcji stołu wykorzystano płyty wiórowe z laminatu, które zostały tak zaprojektowane, aby zapobiegać zniszczeniom, zarysowaniom, uszkodzeniom. Stół posiada solidny blat, na którym można położyć różnego rodzaju przedmioty. Takie stoły w domach można dekorować przyjemną, jasną serwetą i obrusem, a także wykorzystywać elementy dekoracji stworzonych z drewna, szkła i wikliny.
alt
Stoły Cortina to dobry sposób także na stworzenie miejsca dla jadalni. Takie miejsce jak jadalnia, stanowi dobre uzupełnienie niejednego mieszkania czy domu. Łatwe można zapanować nad porządkiem w domu. Poza tym stoły takie mogą stanowić dobre miejsce na spotkania z rodzina oraz liczne dyskusje. Stół Cortina TYP CNAT03 Wójcik jest stołem rozkładanym, który standardowo posiada 160 cm długości, a po rozłożeniu 200 cm długości. Takie stoły do jadalni, prezentują się dobrze jeżeli zamontujemy odpowiednie oświetlenie nad nimi. Dobra lampa, dająca sporo oświetlenia ułatwia nam codzienne używanie takiego stołu, a my zyskujemy miejsce do nauki i pracy. Stoły w jadalni mogą stanowić dobre miejsce do pracy na komputerze. Home Office z takimi meblami jest o wiele łatwiejsze, a my zyskujemy miejsce i czas na uporządkowanie naszych spraw zawodowych i rozwijanie skrzydeł.

Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 to również interesujący produkt do wykorzystania w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Liczne restauracje i kluby potrzebują solidnych mebli, które pozwalają na stworzenie miejsc do przyjmowania większej liczby gości w swoich lokalach. Przedstawiony stół Cortina to dobry sposób, aby zorganizować miejsce do imprez okolicznościowych. Takie stoły umożliwiają stworzenia miejsca do zorganizowania komunii, chrzcin, urodzin czy imprez integracyjnych.

Wykorzystywanie mebli Wójcik w codziennym użytkowaniu sprawdza się do organizowania naszej domowej i biznesowej przestrzeni. Meble Wójcik charakteryzują się dużą wygodą w użytkowaniu, mamy produkty które są tak wykonane, które sprawdzają się w funkcjonalności oraz w procesach wizualnych. Tworzone produkt są nie tylko eleganckie, stylowe, ale przede wszystkim ułatwiają nad zapanowaniem w nadmiarze przedmiotów w domu. Nadmiar przedmiotów w domach to niestety szara rzeczywistość nas wszystkich, przez całe życie gromadzimy produkty, które z czasem są nam już niepotrzebne, ale nie potrafimy się ich pozbyć z różnych powodów.

Meble klasyczne w stylu minimalistycznym ułatwiają nam nad zapanowaniem nad naszymi przedmiotami. Minimalizm pozwala wprowadzić w naszej przestrzeni więcej porządku i wprowadzić tym również porządek w umyśle.

Przedstawiony stół Cortina to typowy minimalistyczny, klasyczny stół, który wprowadza do pomieszczenia porządek i pozwala tak zorganizować przestrzeń, że mamy wygodne miejsce do jedzenia, pracy i nauki oraz spotkań rodzinnych. Stoły Cortina pozwalają na tworzenie rodzinnych uroczystości oraz przyjaznego i wygodnego miejsca do pracy. Stół rozkładany Cortina TYP CNAT03 Wójcik został wyposażony w solidny blat, ale również w mocne nogi, które tworzą stabilne miejsce do wykonywania codziennych obowiązków. Meble Wójcik to bogaty asortyment mebli do salonów i pokojów dziennych.

Atuty stołów rozkładanych:
  1. Stabilne i mocne blaty i stelaż;
  2. Wygodne miejsce do pracy;
  3. Wysokie standardy wykonania produktów;
  4. Wprowadzanie stylizacji opartej o minimalizm;

Opis

Szerokość
160
Wysokość
76
Głębokość
90
Funkcja rozkładania
Tak
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
klasyczny
Szerokość po rozłożeniu
200
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
EAN13
5900355058419
MPN
6000000005412

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: