Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma Halmar

Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma Halmar
search
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma Halmar
  • Lima B-1 Biurko Dąb Sonoma Halmar
Biurko Lima B-1 Halmar to proste biurko do pracy wykonane w kolorze dąb sonoma, wyposażone w szufladę i szafkę gdzie na frontach znajdują się stalowe uchwyty.
368,00 zł

Wysyłka w ciągu: 2-4 tygodni,

szerokość: 120 cm wysokość: 75 cm głębokość: 55 cm

Ilość

Miejsce do pracy wymaga posiadania funkcjonalnych mebli, które pozwalają na wielogodzinne spędzenie czasu na danym miejscu. Do tego typu mebli jakie produkuje Halmar zaliczają się praktyczne biurka do postawienia w przestrzeni biurowej oraz mieszkalnej gdzie wykonywana jest praca komputerowa. Meble Halmar tworzą nowoczesne, klasyczne i dobrze wyglądające meble, które można postawić w przestrzeni każdego mieszkania gdzie potrzebne jest miejsce do pracy.

Biurko do pracy Lima B-1 dąb sonoma Halmar to biurko utrzymane w kolorach ciepłego drewna, który nadaje pomieszczeniu klasycznej formy i pewnej przytulności. Do tego kształt biurka jest prosty i można postawić go na wielu płaszczyznach zarówno w dużym domu jak i małym mieszkaniu. Biurko zostało wykonane z płyty meblowej laminowanej i posiada obrzegowanie ABS. Jakość wykonania mebli jest wysoka, pozwala to na duży okres wykonywania obowiązków przy danym modelu biurka.

Biurko do pracy Lima B-1 dąb sonoma Halmar zostało wyposażone w szufladę i szafkę, gdzie na frontach znajdują się stalowe uchwyty. W danej szufladzie można przechowywać drobne przedmioty jak długopisy oraz zeszyty. Montaż takiego biurka jest prosty, do modelu dołączona jest instrukcja. Biurko idealnie pasuje do pracy w domu, ponieważ jest proste i nie zabiera dużo miejsca. Do biurka można wybrać krzesła i fotele z obrotowym siedzeniem w kolorze czarnym lub innymi neutralnymi barwami.

Biurko Lima B-1 dąb sonoma Halmar można zastosować również jako biurko dla ucznia, gdzie w domu może wykonywać obowiązki związane z edukacją i odrabianiem zadań domowych. Takie biurka jak model B-1 Halmar mają również zastosowanie w biurach i gabinetach lekarskich, gdzie w przypadku pierwszego miejsca pracownicy mogą wykonywać obowiązki efektywniej, a w przypadku gabinetów lekarskich takiej biurko może posłużyć jako miejsce do przyjmowania pacjentów w gabinetach prywatnych. Biurko to jeden z takich rodzajów mebli, który ma wiele zastosowań, w godzinach rannych może posłużyć jako miejsce do robienia make-upu, a w godzinach wieczornych jako miejsce do oglądania ulubionych filmów i seriali.

Biurko Lima B-1 Halmar jest praktyczne, dobrze wykonane i solidną ma konstrukcję. Pasuje do pomieszczeń klasycznych oraz utrzymanych w ciepłej kolorystyce. Do tego typu biurek można wybierać meble wykonane z drewna lub w kolorze drewna. Łatwe w utrzymaniu porządku, pozwalają zostać w danym miejscu na wiele lat. Biurka do pracy i nauki to meble, które muszą mieć funkcję, że wykonywana praca jest wygodna, a nasze nogi i nadgarstki nie mają przeciążeń. Do biurka Lima B-1 Halmar warto wybrać krzesło z odpowiednim oparciem, gdzie mamy profilowanie pleców.

Meble pokojowe i do pracy Halmar pozwalają skutecznie zmienić formę wykonywanych obowiązków na bardziej produktywną, efektowną a przy tym nasze ciało nie jest nadwyrężone. Takie meble jak biurka warto wybierać w prostej formie, aby móc odpowiednie dobierać krzesła i fotele, które stanowią podstawę odpowiedniego miejsca pracy i nauki. Biurka Lima B-1 Halmar to produkty meblowe wysokiej jakości.

Atuty mebli Halmar:

Wysoka jakość wykonania mebli;
Funkcjonalność;
Estetyka;
Prostota;

Opis

Szerokość
120
Wysokość
75
Głębokość
55
Czas dostawy
2-4 tygodnie
Czas dostawy w dniach
28
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :