Witryna Lyon TYP LYOV01 P Wójcik

  • Promocja
  • -15%
Witryna Lyon TYP LYOV01 P Wójcik
search
  • Witryna Lyon TYP LYOV01 P Wójcik
Meble nowoczesne to meble z pazurem, które wkomponowują się w stylizację podchodzące pod nurt abstrakcji, gdzie zastosowano elementy niestandardowe, ale w wysokiej jakości wykonania. Witryna Lyon TYP LYOV01 P Wójcik to funkcjonalny produkt, przeznaczony do pokoju dziennego lub salonu z aneksem kuchennym przy mniejszych mieszkaniach. Charakterystycznym elementem dla witryny Lyon jest oszklenie wnęki oraz zastosowanie niestandardowych metod otwierania frontów. 

Dostępny od ręki

1 299,00 zł
1 104,15 zł Zniżka 15%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 104,15 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 60 cm wysokość: 164 cm głębokość: 42 cm

Ilość

Przestronne mieszkania i domy mają to do siebie, że potrzebują mebli nowoczesnych, które wprowadzają do pomieszczenia elegancje i komfort. Stawia się na takie meble, które wizualnie bardzo dobrze się prezentują, ale również mają wiele organizacyjnych funkcji, które ułatwiają zarządzanie przestrzenią np. w pokoju dziennym czy salonie. Meble nowoczesne to poszukiwane przez zwolenników prestiżowych apartamentów, wykonanych według najwyższych standardów. Meble Wójcik Lyon to kategoria nowoczesnych mebli, w abstrakcyjnym i designerskim stylu, wprowadzające do pomieszczeń dużo komfortu i możliwość stworzenia pomieszczenia idealne do odpoczynku jak i do pracy. Meble Wójcik Lyon to połączenie barw bieli i jasnego dębu, umożliwiające wprowadzanie nietuzinkowych dodatków, które idealnie komponują się w całość.

Witryna Lyon TYP LYOV01 Wójcik została wyposażona w jasne, białe fronty, a także korpus w barwie dębu Riviera. Całość wykonana została stworzona na wysokim poziomie wykorzystując najnowsze standardy produkcji, gdzie mamy materiały jak płyty wiórowe laminowane. Witryna posiada również przeszkloną szybę wykonaną ze szkła hartowanego z technologią, która ogranicza przechwytywanie promieni słonecznych. Drzwiczki frontowe nie posiadają uchwytów, zamiast nich zastosowano mechanizm cichego zamykania. Konstrukcja witryny przedstawia prostokątną bryłę, może pasować do mniejszych pomieszczeń jako uzupełnienie przestrzeni jak i większych wprowadzając komfort i styl nowoczesny np. do salonu. Witryna Lyon TYP LYOV01 Wójcik prezentuje się znakomicie z innymi meblami Lyon np. z komodą czy półkami, które pozwalają stworzyć dobrze prezentujący się salon.

Witryna Lyon TYP LYOV01 Wójcik w części wewnętrznej została wyposażona w cztery wnęki znane jako półki. Całość wykonano z płyt MDF. Takie wnęki czy półki cechuję duża wygoda w użyciu, można w takim produkcie umieścić dużą liczbę ubrań oraz różnego rodzaju pościeli czy ręczników. Część szklana witryny może zostać wyposażona w oświetlenie ledowe, które w godzinach wieczornych wygląda okazale. Witryna Lyon TYP LYOV01 Wójcik nadaje się nie tylko do dużego domu ale również do kawalerki. Mieszkania o małych metrażach przy współczesnych meblach, można wyposażyć w oryginalne produkty, które wprowadzają dużo komfortu i nowoczesności. Stosując meble Wójcik mamy możliwość stworzenia miejsca nie tylko wygodnego, ale również z wysoką prezencją.

Meble Wójcik Lyon to kompozycja najbardziej wyszukanych elementów dekoracyjnych do pomieszczeń mieszkalnych. Meble Lyon to komfortowe urządzone mieszkanie oraz dom. Wyposażenie o dodatkowe meble w postaci luster czy półek, ułatwia tworzenie miejsc wygodnych, gdzie standard wykonania znajduje się na wysokim poziomie. Meble Wójcik Lyon to bogaty katalog produktów różnego rodzaju. Producent mebli posiada zarówno witryny, jak komody czy szafy. Wykonane meble zostały wyposażone w większości przypadków w korpusy i fronty wykonane z płyt wiórowych laminowanych, które są tak wykończone, że występuje w nich duża odporność na uszkodzenia. Zarysowania, wilgoć, zabrudzenia są problem wielu mebli. Korzystając z mebli Wójcik możemy mieć takie problemy z głowy. Do mebli Lyon warto dobierać dodatki ze szkła lub wykonane w ciekawych abstrakcyjnych formach i figurach. Tak dobrane mogą stać się głównym elementem dekoracyjnym takich mebli.

Atuty Mebli Wójcik Lyon:
  1. Nowoczesne meble do pokoju dziennego i salonu;
  2. Łatwa organizacja przestrzeni;
  3. Meble zostały wykonane z solidnych materiałów;
  4. Przyjemny i estetyczny wygląd;

Opis

Szerokość
60
Wysokość
164
Głębokość
42
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
połysk
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 15%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355041060
MPN
6001114000011

Zobacz również inne produkty z kolekcji Lyon Wójcik: