Witryna podwójna 2DS2D z oświetleniem Sempre rustical Mebin

Witryna podwójna 2DS2D z oświetleniem Sempre rustical Mebin
search
  • Witryna podwójna 2DS2D z oświetleniem Sempre rustical Mebin
  • Witryna podwójna 2DS2D z oświetleniem Sempre rustical Mebin
  • Witryna podwójna 2DS2D z oświetleniem Sempre rustical Mebin
Witryna 2DS2D z oświetleniem rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 114 cm Głębokość: 42 cm Wysokość: 192 cm Witryna 2DS2D z oświetleniem należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 114 cm wysokość: 192 cm głębokość: 42 cm

Witryna 2DS2D z oświetleniem rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 114 cm
Głębokość: 42 cm
Wysokość: 192 cm

Witryna 2DS2D z oświetleniem należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Praktyczna witryna pomaga nie tylko zachować w czystości i porządku zbiory książek czy zdjęć rodzinnych, ale daje poczucie porządku wprowadzonego do pokoju. Oświetlenie wzbogaca przestrzeń.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
114
Wysokość
192
Głębokość
42
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: