Witryna Tiziano TZV54B Forte

Witryna Tiziano TZV54B Forte
search
 • Witryna Tiziano TZV54B Forte
 • Witryna Tiziano TZV54B Forte
 • Witryna Tiziano TZV54B Forte
 • Witryna Tiziano TZV54B Forte
 • Witryna Tiziano TZV54B Forte
Witryna z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZV54B to praktyczne rozwiązanie do każdego salonu, pokoju dziennego lub jadalni. Witryna Forte sprawdzi się jako miejsce do przechowywania zastawy stołowej lub innych niezbędnych przedmiotów. Dzięki przeszkleniom wysokiej witryny Forte nasze pomieszczenie nabierze charakteru. Fronty produktu zostały wykonane z płyty MDF, a szyba ze szkła hartowanego. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
2 749,00 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 134 cm wysokość: 155 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Witryna Tiziano TZV54B Forte

Kolekcja Tiziano od producenta Forte Meble to kolekcja nowoczesnych mebli dedykowana do salonu, pokoju dziennego, oraz do jadalni. Tiziano Forte jest systemem mebli stanowiących miłą odmianę i kontrast dla nudnych, przewidywalnych wnętrz. Meble zachwycają przemyślanym połączeniem dwóch dekorów zestawionych ze sobą na zasadzie kontrastu. Zjawiskowy dębowy odcień mebli Tiziano z charakterystyczny rysunkiem drewna tworzy perfekcyjną parę z beżowym dekorem o wysokim połysku. Błyszczące beżowe fronty z zaokrąglonymi krawędziami zostały osadzone w szerokich listwach bocznych korpusów. Na uwagę zasługują również podświetlane w standardzie uchwyty, które wykonane zostały w formie ryflowanych listew. Bryły z kolekcji Tiziano od producenta Meble Forte zostały wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej folią i laminatem, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację. Za komfort użytkowania mebli Forte odpowiadają prowadnice szuflad oraz zawiasy drzwi wyposażone w cichy domyk. W skład kolekcji Tiziano wchodzą takie elementy jak: szafka RTV, komoda, witryna, niska szafa, stół i półka. Niebanalna konstrukcja brył Forte powoduje, że tchną one we wnętrza jadalni lub salonu unikalny charakter. Meble Tiziano to najlepszy wybór dla osób, które lubią wyróżniać się nietypową aranżacją wnętrza.

alt

Witryna z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZV54B to praktyczne rozwiązanie do każdego salonu, pokoju dziennego lub jadalni. Witryna Forte sprawdzi się jako miejsce do przechowywania zastawy stołowej lub innych niezbędnych przedmiotów. Szeroka witryna Tiziano to połączenie frontu w beżowym połysku z korpusem w kolorze Dębu Antycznego, który przypomina naturalną strukturę drewna. Błyszczące, beżowe fronty witryny z zaokrąglonymi krawędziami zostały osadzone w szerokich listwach bocznych korpusów. Oryginalnym elementem tej dwudrzwiowej witryny są ozdobne ryflowane listwy, które pełnią funkcję uchwytów. We wnętrzu witryny z kolekcji Tiziano, model TZV54B od producenta Forte Meble znajduje się duża ilość pojemnych półek. Osiem przestronnych półek zostało podzielonych pionową przegrodą na dwie części. Sześć półek, które zostały usytuowane w witrynie dwudrzwiowej Tiziano zostało podświetlonych oświetleniem dostępnym w standardzie wyposażenia. Taka stylistyka jeszcze bardziej podkreśli wyjątkowość mebla. Dzięki przeszkleniom wysokiej witryny Forte nasze pomieszczenie nabierze charakteru. Fronty produktu zostały wykonane z płyty MDF, a szyba ze szkła hartowanego. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.

Wymiary:
 

Szerokość: 134 cm

Głębokość: 44 cm

Wysokość: 155 cm
 

Wykonanie:

 • Płyta meblowa okleinowana folią
 • Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
 • Subtelne zaokrąglenia
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

Kolorystyka/wybarwienie:

 • Dąb Antyczny / Biały połysk

Opis

Szerokość
134
Wysokość
155
Głębokość
44
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Wykończenie
połysk
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
kolonialny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiziano Forte: