Komoda Tiziano TZK22B Forte

 • Promocja
 • -5%
Komoda Tiziano TZK22B Forte
search
 • Komoda Tiziano TZK22B Forte
 • Komoda Tiziano TZK22B Forte
 • Komoda Tiziano TZK22B Forte
 • Komoda Tiziano TZK22B Forte
 • Komoda Tiziano TZK22B Forte
Komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK22B to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia każdego pokoju dziennego, salonu lub jadalni. Nowoczesna komoda z serii Tiziano charakteryzuje się prostą, geometryczną formą, która została osadzona w szerokich listwach bocznych, dzięki czemu komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble prezentuje się masywnie i oryginalnie. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
1 499,00 zł
1 424,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 1 274,15 zł

Wysyłka w ciągu: 5 dni,

szerokość: 134 cm wysokość: 91 cm głębokość: 44 cm

Ilość

Komoda Tiziano TZK22B Forte

Kolekcja Tiziano od producenta Forte Meble to kolekcja nowoczesnych mebli dedykowana do salonu, pokoju dziennego, oraz do jadalni. Tiziano Forte jest systemem mebli stanowiących miłą odmianę i kontrast dla nudnych, przewidywalnych wnętrz. Meble zachwycają przemyślanym połączeniem dwóch dekorów zestawionych ze sobą na zasadzie kontrastu. Zjawiskowy dębowy odcień mebli Tiziano z charakterystyczny rysunkiem drewna tworzy perfekcyjną parę z beżowym dekorem o wysokim połysku. Błyszczące beżowe fronty z zaokrąglonymi krawędziami zostały osadzone w szerokich listwach bocznych korpusów. Na uwagę zasługują również podświetlane w standardzie uchwyty, które wykonane zostały w formie ryflowanych listew. Bryły z kolekcji Tiziano od producenta Meble Forte zostały wykonane z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej folią i laminatem, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację. Za komfort użytkowania mebli Forte odpowiadają prowadnice szuflad oraz zawiasy drzwi wyposażone w cichy domyk. W skład kolekcji Tiziano wchodzą takie elementy jak: szafka RTV, komoda, witryna, niska szafa, stół i półka. Niebanalna konstrukcja brył Forte powoduje, że tchną one we wnętrza jadalni lub salonu unikalny charakter. Meble Tiziano to najlepszy wybór dla osób, które lubią wyróżniać się nietypową aranżacją wnętrza.

alt

Komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK22B to praktyczny i funkcjonalny element wyposażenia każdego pokoju dziennego, salonu lub jadalni. Nowoczesna komoda z serii Tiziano charakteryzuje się prostą, geometryczną formą, która została osadzona w szerokich listwach bocznych, dzięki czemu komoda z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble prezentuje się masywnie i oryginalnie. Uchwyty komody Forte zostały wykonane w formie ryflowanych listew, które dla efektu wizualnego zostały uzupełnione oświetleniem dostępnym w standardzie. Takie zestawienie elementów stylistycznych komody Tiziano z pewnością przykuje uwagę odbiorców, a także nada wnętrzu przytulnego, współczesnego klimatu. Wnętrze komody z kolekcji Tiziano od producenta Forte Meble – model TZK22B zostało podzielone na dwie komory. W każdej przedzielonej części znajduje się jedna przestronna i głęboka półka, co ułatwia segregację i utrzymanie porządku wśród przechowywanych rzeczy w komodzie. Komoda Tiziano Forte Meble została wykonana z wysokiej jakości płyty meblowej wykończonej folią i laminatem, co gwarantuje długotrwałą eksploatacje produktu Forte. Produkty Forte Meble sprawdzą się pojedynczo, jak i w zestawieniu z innymi nowoczesnymi meblami z kolekcji Forte Tiziano w postaci większej zabudowy. Meble Forte dostarczane są w postaci zdemontowanej, w paczkach, do samodzielnego montażu.
 

Wymiary:
 

Szerokość: 134 cm

Głębokość: 44 cm

Wysokość: 91 cm

Wykonanie:

 • Płyta meblowa okleinowana folią
 • Mebel utrzymany w nowoczesnej stylistyce
 • Subtelne zaokrąglenia
 • Produkt nowy, oryginalnie zapakowany
 • Mebel przeznaczony do samodzielnego montażu
 • Elementy montażowe w zestawie

Kolorystyka/wybarwienie:

 • Dąb Antyczny / Biały połysk

Opis

Szerokość
134
Wysokość
91
Głębokość
44
Czas dostawy
5 dni
Czas dostawy w dniach
5
Ilość szuflad
brak
Ilość drzwi
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Forte 5%
Forte 15%
Styl
kolonialny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Tiziano Forte: