Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
search
  • Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
  • Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
  • Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
  • Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
  • Regał Imperial TYP-11 2S Wójcik
Tworzenie domowej biblioteki to sposób na uporządkowane miejsce w domu, gdzie możemy ułożyć naszą kolekcję książek. Regał Imperial Typ 11 wykonano w ciemnym kolorze orzechu i posiada sporą ilość zarówno funkcjonalnych półek jak i szuflad o dużej pojemności.

Dostępny od ręki

489,00 zł
464,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 440,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 50 cm wysokość: 195 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Książki, czytanie oraz rozwój osobisty tworzą w naszym życiu nowe ścieżki oraz możliwości zarówno w kwestiach zawodowych, jak i naszych pasji. Wiele osób, widzi duży potencjał w czytaniu, jako element zdobywania nie tylko wiedzy ale również tworzenia w naszych umysłach nowych połączeń w synapsach i nowych możliwości w codziennym życiu. Dlatego tak wiele osób, pragnie w swoim domowym zaciszu stworzyć miejsce na przechowywanie swoich ulubionych książek tworząc domową bibliotekę. Książki to są produkty przeznaczone dla każdego wieku, uniwersalne, które sprawiają dużo przyjemności, ale również przynoszą korzyści dla naszego życia. Meble Wójcik w swojej kolekcji Imperial stworzyły regały, na których w stylowy sposób można ogarnąć swoją przestrzeń w domu czy salonie.
alt
Regał Imperial Typ-11 2S Wójcik jest produktem przeznaczonym do przechowywania książek w salonie, gdzie możemy poukładać bogatą kolekcję woluminów, w coś eleganckiego, klimatycznego nadającego pomieszczeniu więcej kultury. Regał pokojowy Imperial Typ 11 Wójcik został w całości wykonany z solidnych i odpornych na uszkodzenia płyt wiórowych z laminatem. Produkt jest przeznaczony do samodzielnego montażu. Jednak do pakietu dołączona jest instrukcja, gdzie krok po kroku można złożyć dany produkt w jedną całość w sposób nieskomplikowany.

Regał Imperial Typ-11 2S Wójcik to produkt wyposażony w półki, na których można umieścić sporą kolekcję książek oraz różnych dekoracji, które mogą stać się uzupełnieniem domowej biblioteki. Regał Imperial Typ 11 został wyposażony 2 dwie pojemne szuflady, w których można przechowywać domowe ubrania oraz liczne akcesoria odzieżowe i elektroniczne. Regał Imperial Typ 11 2S Wójcik jest produktem przeznaczonym również do innych pomieszczeń niż salon. W sypialni można stworzyć w domowym zaciszu swój własny kąt odpoczynku i relaksu, dlatego takie regały z książkami mogą stać koło stolika kawowego oraz wygodnego fotela, gdzie przy kubku kawy lub herbaty rozpoczniemy proces zdobywania wiedzy oraz zagłębiania się w lekturze.

Regał Imperial Typ 11 posiada przy szufladach mechanizm cichego ich zamykania, gdzie zamontowano uchwyty wykonane w kolorze srebra z metalu chromowanego. Zaokrąglone listwy w regale zostały wykonane z płyt MDF. Meble z kolekcji Imperial znakomicie współgrają z kontrastowymi dodatkami w jasnych lub srebrnych kolorach. Dlatego używając regału wspomnianego powyżej można uzupełnić jego część o ciekawe dodatki dekoracyjne jak fotografie w ramkach, wazony ze szkła czy dekoracje z metalu w kolorze srebra i złota.

Meble Wójcik posiadają sporą ilość kolekcji z meblami wykonane według różnych aranżacji, różnych stylów, ale wszystkie są wykonane solidnie, starannie, z materiałów wysokiej klasy. Meble Wójcik w kolekcji Imperial przeznaczone są do powierzchni zarówno w pokojowej, gdzie potrzebne są meble eleganckie, stylowe, komfortowe, a także wprowadzają w samopoczuciu mieszkańców odpowiednie dobre samopoczucie. Kolekcja Imperial to meble w ciemnym kolorze orzecha Imperial, gdzie wykorzystano trawałą okleinę, odporną na zawilgocenia oraz wysoką temperaturę. Meble Wójcik Imperial należy złożyć samodzielnie, krok po kroku według dołączonej instrukcji, która ułatwi Państwu złożenie każdego modelu wspomnianej kolekcji.

Atuty kolekcji Imperial:
  1. Przyjemny wizerunek ciemnych mebli w kolorze Orzech Imperial;
  2. Duży wybór mebli pokojowych i do salonu;
  3. Wykonanie mebli według wysokiej klasy standardów i materiałów;

Opis

Szerokość
50
Wysokość
195
Głębokość
38
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Ilość szuflad
2
Wykończenie
mat
Ilość półek
4
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355032167
MPN
6001011000102

Zobacz również inne produkty z kolekcji Imperial Wójcik: