Filtry

Promocja specjalna

Cena

0,00 zł - 3 765,00 zł

Kolor frontu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor blatu

Pokaż wszystko Ukryj

Głębokość

25 - 155

Szerokość

45 - 185

Wysokość

60 - 125

Pokaż/ukryj więcej opcji

Kształt blatu

Kolor korpusu

Pokaż wszystko Ukryj

Kolor dekoru

Pokaż wszystko Ukryj

Funkcja rozkładania

Filtruj

Kategoria: Biurka nowoczesne

Jest 45 produktów.

Pokazano 1-36 z 45 pozycji
Biurka to elementy wyposażenia wnętrza, bez których ciężko wyobrazić sobie mieszkanie. Niegdyś kojarzone jedynie z uczniowskim obowiązkiem, dziś dzięki przemyślanemu wzornictwu i ciekawemu designowi stają się komfortowym miejscem do pracy, nauki i kreatywnego spędzania czasu. Funkcjonalność i wygląd mebla mogą mieć znaczący wpływ na efektywność naszej pracy, dlatego warto znaleźć oryginalny mebel, który nada wnętrzom niebanalny charakter. Nowoczesne biurko z pewnością nada się do tego idealnie i spełni funkcje praktycznego dodatku zarówno dla miłośników stylu minimalistycznego, jak i klasycznego.

Nowoczesne biurka - alternatywa dla klasyki

Nowoczesne biurko stanowi alternatywę dla klasycznych mebli, najczęściej wykonanych z drewna. W konstrukcji nowoczesnych mebli dominuje przede wszystkim metal i szkło. Dzięki zastosowaniu takich materiałów ich konstrukcja jest lekka i przyjemna dla oka. Charakteryzują się prostą i funkcjonalną formą. Utrzymane w takiej tonacji nowoczesne biurko znakomicie dopasuje się do dowolnie wystylizowanych wnętrz, doda mu charakteru i niepowtarzalnego stylu. Ponadto nowoczesne biurko dzięki rozmaitym wizerunkom nada pomieszczeniom niepowtarzalnego efektu wizualnego.
 

Funkcjonalność 

Przy wyborze biurka powinniśmy zwrócić szczególną uwagę na jego funkcjonalność. To podstawa, która wpływa na komfort wykonywanej pracy. Wygodne biurko powinno charakteryzować się odpowiednią wielkością blatu, tak by mógł pomieścić wszystkie niezbędne przybory biurowe, a także sprzęt elektroniczny. Niektóre modele biurek pozwalają na schowanie kabli w specjalnych wnękach, dzięki czemu nie plączą się one pod nogami. Dla osób, które przechowują duże ilości dokumentów niezastąpione okażą się biurka z szafkami umieszczonymi po obydwu stronach blatu, dzięki czemu najważniejsze dokumenty zawsze można mieć pod ręką.