Biurko małe Pik Mebin

Biurko małe Pik Mebin
search
  • Biurko małe Pik Mebin
  • Biurko małe Pik Mebin
  • Biurko małe Pik Mebin
  • Biurko małe Pik Mebin

szerokość: 122 cm wysokość: 79 cm głębokość: 75 cm

Biurko małe PIK Meblin

OPIS:

O cenę proszę pytać sprzedawcę.

Biurko jest zawsze przydatne. Centrum małego świata dużych spraw, gdy trzeba wysłać podatki i podziękowania, albo przygotować się do szkoły lub pracy. Wygodne miejsce pracy i rozrywki. 
Kolekcja PIK zaprojektowana w stylu industrialnym świetnie sprawdzi się w salonie, jadalni i sypialni. Kolorystyka kasztan i dąb naturalny Lager dają wrażenie ciepła w pokoju i doskonale wpisują się do nowoczesnego wnętrza. 
Wszystkie meble z kolekcji posiadają fronty z litego drewna oraz korpusy w naturalnej okleinie, co  nadaje kolekcji PIK niepowtarzalnego charakteru. Metalowe nogi i pochwyty wspaniale podkreślają loftowy styl kolekcji – proporcjonalne, ciekawie połączone, nadają bryłom lekkości i designerskiego sznytu.
Dodatki takie jak system cichego domykania drzwiczek oraz oświetlenie LED z wyłącznikiem pojemnościowym zwiększają wygodę i komfort użytkowania. Blaty wszystkich stołów charakteryzują się wzmocnioną odpornością na podwyższoną temperaturę i alkohol.

Biurko z Kolekcji Pik będzie doskonałym dodatkiem do industrialnego wnętrza. Blat wykonany z litego drewna, nogi z metalu – nadaje to meblowi lekkości i podkreśla loftowy styl mebla. 

WYMIARY:

Szerokość   122 cm
Głębokość   75 cm
Wysokość    79 cm

MATERIAŁY:

 - Fronty z litego drewna, korpusy w okleinie naturalnej.

KOLORYSTYKA:

- Dąb naturalny Lagier

Biurko małe PIK  będzie idealnie pasowało do wnętrz w stylu loft.  Prezentowane biurko może stanąć w domowym biurze lub pokoju młodzieżowym będąc nie tylko praktycznym meblem, ale także rewelacyjną dekoracją, gdyż biurko jest niebanalne.

Opis

Szerokość
122
Wysokość
79
Głębokość
75
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Pik Mebin: