Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik

Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik
search
  • Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik
  • Biurko Laser TYP LASB01B BIURKO 1D-2S Wójcik
Biurko Laser TYP LASB01B Wójcik to produkt do aranżowania abstrakcyjnych i nowoczesnych biur, z kategorii sztuka, reklama i grafika, a także miejsce do nauki dla młodzieży. 

Dostępny od ręki

569,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 124.4 cm wysokość: 76 cm głębokość: 60.1 cm

Ilość

Czas spędzony na pracy i nauce to czas dobrze przeznaczony, tak aby rozwijać swoje umiejętności w różnych dziedzinach życia i obrać kierunek specjalizacyjny. Meble Wójcik to nowoczesne kolekcje mebli do tworzenia innowacyjnych pomieszczeń, gdzie głównym czynnikiem jest wysoka jakość wykonania danych produktów oraz oryginalna kolorystyka. Meble Wójcik stworzyły nowoczesną, kolorową kolekcję LASER, która może mieć zastosowanie w nowoczesnej, prostej kawalerce, ale również w gabinecie gdzie odbywają się pracy przy komputerze oraz różnego rodzaju szkolenia. Kolekcja LASER została wykonana w nowoczesnym stylu, trochę w abstrakcyjnej kolorystyce.
alt
Biurko Laser Typ LASB01B 1D-2S Wójcik jest produktem wyposażonym w dwie pojemne szuflady, zamykane mechanizmem cichego domykania. W dolnej części biurko znajduje się szafka, przeznaczona do przechowywania różnego rodzaju produktów, wykorzystywanych przy pracy czy nauce. Biurko Laser przeznaczone jest do tworzenia nowoczesnego miejsca do pracy i do nauki. Biurko Laser Typ LASB01B 1D-2S Wójcik to praktyczny model biurka, gdzie można stworzyć home office w domowym zaciszu.

Biurko Laser Typ LASB01B 1D-2S Wójcik zostało wykonane w korpusie z płyty wiórowej laminowanej, a część frontowa z płyty MDF. Front szuflady jednej wykonany został w kolorze zgaszonego błękitu. Druga szuflada została wykonana w kolorze białym, a drzwiczki od szafki zostały wykonane w kolorze czarna perła. Biurko może posłużyć jako miejsce do eksponowania miejsca do tworzenia miejsca gamingowe, gdzie młody człowiek może poświęcić czas na graniu w gry oraz pracę i naukę.
Biurko Laser TYP LASB01B Wójcik to produkt idealny do stworzenia nowoczesnego, abstrakcyjnego miejsca do pracy, nauki i zabawy. Biurko w tym modelu występuje w kilku kolorystykach. Blat szuflady został wykonany z płyty wiórowej laminowanej w kolorze platynowej szarości. Biurko Wójcik w kolekcji Laser odmienia wizerunek niejednego pomieszczenia, ma w sobie połączenie prostoty z ciekawymi detalami kolorystycznymi.

Meble Laser wykonane zostały z materiałów odpornych na uszkodzenia, można z ich udziałem odmienić wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble Laser to dobra inwestycja, ponieważ mamy tutaj meble odporne na zniszczenia. Meble Laser mogą posłużyć jako element dekoracyjny ale również funkcjonalny. Meble Laser odmieniają wizerunek niejednego pomieszczenia. Meble przeznaczone są do samodzielnego montażu, które dostarczane są w paczkach, z dołączoną instrukcją.

Meble Wójcik zostały wyposażone w dużą ilość kolekcji mebli występujące zarówno w nowoczesnym stylu, jak i bardziej klasycznym. Kolorystyka mebli jest różnorodna, można dobrać poszczególne produkty według zestawu a także łączyć z innymi kolekcjami. Meble Wójcik to produkty dobre do postawienia w przestrzeni mieszkalnej dla osób dorosłych jak i młodzieży. Meble Wójcik występują w stylizacji prostej, minimalistycznej w nawiązaniu do wpływów modernistycznych, awangardowych oraz minimalizmu.

Meble Wójcik to meble praktyczne, do zastosowania w codziennym pomieszczeniach mieszkalnych. Można z ich udziałem stworzyć wygodne miejsce do zamieszkania zarówno w mniejszym mieszkaniu, jak i dużym domu. W kolekcji Laser, mamy bogatą kolekcję barw, które warto poszczególne modele dobierać według zapotrzebowania. Meble Wójcik to praktyczne meble do zastosowania w codziennym życiu.

Atuty mebli Laser:
  1. Proste wykonanie mebli;
  2. Elegancki styl;
  3. Wysoka jakość wykonania;
  4. Praktyczność mebli;

Opis

Szerokość
124.4
Wysokość
76
Głębokość
60.1
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355057443
MPN
6000000001603

Zobacz również inne produkty z kolekcji Laser Wójcik: