Stacja pogody Sempre rustical Mebin

Stacja pogody Sempre rustical Mebin
search
  • Stacja pogody Sempre rustical Mebin
  • Stacja pogody Sempre rustical Mebin
  • Stacja pogody Sempre rustical Mebin
Stacja pogody rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 44 cm Głębokość: 3 cm Wysokość: 36 cm Stacja pogody  należy do kolekcji Sempre producenta Mebin.

szerokość: 44 cm wysokość: 36 cm głębokość: 3 cm

Stacja pogody rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 44 cm
Głębokość: 3 cm
Wysokość: 36 cm

Stacja pogody  należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Stało się zwyczajem sprawdzanie pogody na telefonie komórkowym. Te dane ogólne dają pogląd sprawy, ale ile osób może poznać dokładne informacje bezpośrednio ze swojego łóżka? Higrometr (wyznaczający wilgotność w powietrzu), Barometr (sprawdza ciśnienie w powietrzu) i termometr dają już te wszystkiego wiadomości.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  


Opis

Szerokość
44
Wysokość
36
Głębokość
3
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: