Łóżko 140  Sempre rustical Mebin

Łóżko 140  Sempre rustical Mebin
search
  • Łóżko 140  Sempre rustical Mebin
  • Łóżko 140  Sempre rustical Mebin
  • Łóżko 140  Sempre rustical Mebin
Łóżko 140 rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 155 cm Głębokość: 213 cm Wysokość: 107 cm  Łóżko 140 należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 155 cm wysokość: 107 cm głębokość: 213 cm

Łóżko 140 rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 155 cm
Głębokość: 213 cm
Wysokość: 107 cm

 Łóżko 140 należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Sypialnia to miejsce, gdzie spędzamy prawie jedną trzecią naszego życia. Łóżko jest jego głównym składnikiem, nie można o tym zapominać. Kupno dobrego łóżka jest najlepszym sposobem na zadbanie o siebie. To mądra inwestycja, która zwraca się przez długie lata.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
155
Wysokość
107
Głębokość
213
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: