Szafa II Sempre rustical Mebin

Szafa II Sempre rustical Mebin
search
  • Szafa II Sempre rustical Mebin
  • Szafa II Sempre rustical Mebin
  • Szafa II Sempre rustical Mebin
  • Szafa II Sempre rustical Mebin
  • Szafa II Sempre rustical Mebin
Szafa II rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 124 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 200 cm Szafa II należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 124 cm wysokość: 200 cm głębokość: 60 cm

Szafa II rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 124 cm
Głębokość: 60 cm
Wysokość: 200 cm

Szafa II należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Szafa, która daje wiele możliwości przy jej częstym użytkowaniu. Lite drewno dębowe będzie cieszyć oko. Późniejsze dodatki zwiększają jeszcze jej wartość. System otwierania push to open,to nie jedyna zalety. Drzwi tapicerowane dwie sztuki tworzą główną struktrurę szafy. Dwie szuflady poniżej  są uzupełnieniem.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
124
Wysokość
200
Głębokość
60
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: