Regał Wolnostojący Sempre rustical Mebin

Regał Wolnostojący Sempre  rustical Mebin
search
  • Regał Wolnostojący Sempre  rustical Mebin
  • Regał Wolnostojący Sempre  rustical Mebin
  • Regał Wolnostojący Sempre  rustical Mebin
  • Regał Wolnostojący Sempre  rustical Mebin
Regał Wolnostojący rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 96 cm Głębokość: 39 cm Wysokość: 180 cm Regał Wolnostojący należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 96 cm wysokość: 180 cm głębokość: 39 cm

Regał Wolnostojący rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 96 cm
Głębokość: 39 cm
Wysokość: 180 cm

Regał Wolnostojący należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Regał daje wiele możliwości. Będzie miejscem dla kwiatów, książek czy figurek. Równie dobrze sprawdzi się jako miejsce przechowywania większych domowych przedmiotów. Otwarta struktura ułatwia sięganie po rzeczy na nim ustawione.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
96
Wysokość
180
Głębokość
39
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: