Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin

Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
search
  • Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
  • Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
  • Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
  • Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
  • Krzesło Sempre I Sempre rustical Mebin
Krzesło Sempre I rustical Mebin O cenę proszę zapytać sprzedawcę. Wymiary: Szerokość: 43 cm Głębokość: 53 cm Wysokość: 95 cm Krzesło Sempre I należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

szerokość: 43 cm wysokość: 95 cm głębokość: 53 cm

Krzesło Sempre I rustical Mebin

O cenę proszę zapytać sprzedawcę.

Wymiary:
Szerokość: 43 cm
Głębokość: 53 cm
Wysokość: 95 cm

Krzesło Sempre I należy do kolekcji Sempre producenta Mebin. 

Krzesło jest uzupełnieniem kolekcji. Na meble można popatrzeć, można użytkować, ale to na krześle można siedzieć. Warto żyć nie tylko z gustem, ale także wygodnie. Krzesło jest obite tkaniną.

Kolekcja Sempre należy do klasycznego stylu, którego komfort i elegancja spełnią nawet wymagające gusta.
Proste, geometryczne kształty mebli tworzą obraz pewności i stabilności, na której można się oprzeć. Lite dębowe drewno wraz z naturalną okleiną tylko wzmacnia ten efekt.
Ta kolekcja pozwala na wystrojenie salonu, jadalni i sypialni. Wybór barków, szafek, komód, mebli RTV i regałów, krzeseł z pewnością wzbogaci przestrzeń. Do sypialni zaproponowano szafki noce, szafy wielo drzwiowe, komody, szafki. Salon to stoły, czy to rozsuwane czy oparte na nodze kolumnowej i krzesła.
Nutę nowoczesności dodają: oświetlenie LED, łóżko z możliwością podświetlenia w momencie wykrycia ruchu, system otwierania push to open.

Z taką kolekcją wiąże się wiele wyzwań, bo trudno byłoby zmieścić w jednym mieszkaniu. Całość to czterdzieści jeden elementów. Jednak tak szeroka oferta nie jest problemem, gdyż można wybrać właśnie te rzeczy, które będą najbardziej odpowiadały domownikom. Modelowanie własnej przestrzeni będzie z pewnością ciekawym zadaniem. Te meble są klockami, z których można zbudować swój prywatny świat.  

Opis

Szerokość
43
Wysokość
95
Głębokość
53
Czas dostawy
9 tygodni i więcej
Czas dostawy w dniach
1000
Montaż
Do samodzielnego montażu
nie wymaga montażu
Rodzaj nóg
proste
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji Sempre Mebin: