Vento Gc-60/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Biały Halmar
search
  • Vento Gc-60/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Biały Halmar
  • Vento Gc-60/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Biały Halmar
  • Vento Gc-60/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Biały Halmar

Vento Gc-60/72 Szafka Górna Z Ociekaczem, Front: Biały Halmar

Prosta szafka kuchenna wykonana z płyty laminowanej na korpusie a na froncie z płyty MDF. Szafka ma pojedynczy front w kolorze białego połysku. Szafka kuchenna posiada dodatkowo wbudowany ociekacz na umyte naczynia. Szybki termin realizacji zamówienia.

Dostępny od ręki

326,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 72 cm wysokość: 60 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Eleganckie białe meble kuchenne pozwalają stworzyć nowoczesną przestrzeń, gdzie można przygotowywać posiłki. Takimi meblami kuchennymi są Vento od producenta Halmar, które charakteryzują się prostotą, minimalizmem oraz nowoczesnym designem, gdzie można całkowicie odmienić wizerunek niejednego pomieszczenia jakim jest kuchnia czy aneks kuchenny. Meble kuchenne Vento Halmar wykonane zostały z wysokiej jakości płyty wiórowej laminowanej, a na frontach zastosowano płyty MDF.

Biała szafka górna z ociekaczem Gc-60/72 Vento posiada jasne fronty i korpus i zamykane drzwiczki w pojedynczym wydaniu. Szafka jest przeznaczona do wieszania na ścianie jako element funkcjonalny ponieważ posiada ociekacz, gdzie można przechowywać naczynia po ich umyciu. Szafka kuchenna górna to taki element kuchni, który przydaje się zawsze, a dzięki łatwemu montażowi i zabieraniu małej ilości miejsca, sprawdza się również w mniejszych mieszkaniach czy domach.

Szafka kuchenna górna z ociekaczem Gc 60/72 Vento Halmar jest meblem z pojedynczymi frontami w kolorze białym z połyskiem. Mebel ten występuje w kilku wariantach kolorystycznych, które można wymieniać na frontach. Meble kuchenne do powieszenia na ścianie powinny mieć możliwość prostego montażu jak w przypadku kolekcji Vento. Szafka kuchenna do powieszenia na ścianie pozwala zapanować nad nadmiarem przedmiotów w pomieszczeniu. Prostota wykonania i jasna kolorystyka wprowadza w pomieszczeniu więcej przestrzeni i komfortu. W takie szafie można przechowywać rzeczy po myć w zmywarce czy pod kranem, ponieważ w danym modelu mamy zamontowany ociekacz w jasnym kolorze.

Szafka kuchenna wisząca z ociekaczem Gc 60/72 Vento Halmar przeznaczona jest do samodzielnego montażu, idealnie współgra z pozostałymi meblami z danej kolekcji. Meble kuchenne Vento można określić jako funkcjonalne, modułowe meble, gdzie można do nich dobierać ciekawe pozostałe elementy wyposażenia z danej kolekcji według upodobania. Szafka przeznaczona jest do samodzielnego montażu, łatwa i prosta konstrukcja ułatwia złożenie mebla w odpowiedni sposób.


Szafki kuchenne wiszące Vento można zastosować zarówno w większej kuchni, jak i w małym aneksie kuchennym ponieważ wymiarowo nie zajmują dużo miejsca. Szafka na froncie posiada metalowy uchwyt, w prosty sposób pozwala on na otwieranie i zamykanie drzwi oraz zamontowano w niej cichy mechanizm zamykania frontu. Szafki kuchenne Vento można w prosty sposób czyścić, z zastosowaniem wilgotnej ściereczki z mikrofibry. Szafki elegancko wpływają na wizerunek pomieszczenia, gdzie mamy tutaj element nowoczesnego stylu, gdzie front mają biały połysk, przez co przestrzeń wydaje się obszerniejsza.

Stosowanie mebli kuchenny Vento pozwala na stworzenie nowoczesnej, wykonane z wysokiej jakości materiałów kuchni, gdzie przestrzeń jest czysta i odpowiednio zagospodarowana. Meble kuchenne Vento posiadają kilka wariantów kolorystycznych frontów, które można wykorzystać według upodobania. W danym modelu mebli mamy kolor fronty w postaci bieli z połyskiem, nadającej przestrzeni nowoczesny, prosty design. Meble kuchenne Vento to dobrze zorganizowania i nowoczesna przestrzeń z dużą funkcjonalnością, jeśli chodzi o przechowywanie naczyń kuchennych. Konstrukcja mebla pozwala na zastosowanie go na różnych przestrzeniach kuchennych czy w aneksach kuchennych.

Atuty mebli Vento:

Ergonomia;
Prostota;
Uniwersalność;
Wysoka jakość mebli;

Opis

Szerokość
72
Wysokość
60
Głębokość
30
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :