Vento G-15/72 Szafka Górna Otwarta Halmar
search
  • Vento G-15/72 Szafka Górna Otwarta Halmar

Vento G-15/72 Szafka Górna Otwarta Halmar

Otwarte półki w górnej zabudowie kuchni zapewnią przechowywanie akcesoriów, które trzeba kieć zawsze pod ręką.

Dostępny od ręki

73,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 72 cm wysokość: 15 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Jesteśmy przekonani, że tani zestaw mebli kuchennych Vento Halmar, z którego pochodzi szafka górna otwarta 15/72 dostępna w naszym sklepie internetowym to dobry wybór. Jeżeli marzysz o kuchni na lata, polecamy Ci zestawy kuchenne o cechach ponadczasowych. Białe wybarwienie kompletów mebli kuchennych zapewnia uniwersalność. To kolor królujący w kuchni od lat i nic nie wskazuje na to, że kiedyś wyjdzie z trendów. Jeśli kierujesz się opinią, że biel to zbyt chłodna w odbiorze barwa, możesz zdecydować się na kombinację bieli z dekorem dębowym, lecz dotyczy to tylko szafek z frontami. W takim układzie szafki dolne występują w kolorze drewna, a górne w bieli. Warto dodać, że dzięki zastosowaniu frontów lakierowanych na wysoki połysk, Twoja kuchnia już zawsze będzie błyszczeć.

Czy nastał właściwy czas na remont Twojej kuchni? Na pewno tak! Jeśli kochasz szafki kuchenne w stylu minimalistycznym, koniecznie sprawdź kolekcję Vento! Marka Halmar prezentuje szafkę do kuchni w ramach linii Vento, która nie ma sobie równych. Spójrz na ten nowoczesny kształt każdej z brył – czyż nie jest taki, jak z Twoich marzeń? Proste, minimalistyczne formy podkreślono poprzez zastosowanie metalowych uchwytów i czarnych nóżek. Szafki kuchenne - zestaw Vento marki Halmar to bez wątpienia inteligentne rozwiązanie. Jedne moduły są szersze, drugie węższe; podobnie jest z szufladami, dostępnymi w różnych szerokościach. W ten oto sposób powstał komplet kuchenny, który sprawdza się w każdej kuchni.

Tylko od Ciebie zależy, która z szafek kuchennych Vento będzie odpowiadała potrzebom Twojej kuchni. Czy szafka dolna z szufladami czy zamykana z drzwiczkami? Preferujesz wąskie moduły o szerokości 60 cm czy raczej 80 cm? Zestaw kuchenny Vento Halmar zaspokoi każdy gust. Jeśli nie dysponujesz dużą przestrzenią kuchenną, albo po prostu na co dzień sam nie gotujesz, wybierz elementy o szerokości 20/25/30 cm! Oferujemy Ci w tym miejscu otwartą szafkę z półkami 15/72. Dzięki takim możliwościom Twoja kuchnia w każdej kombinacji będzie funkcjonalna.
Jak wiadomo, każdy element zestawu mebli kuchennych Vento możesz nabyć pojedynczo. Dlatego tutaj oferujemy Ci szafkę górną o rozmiarze 15/72 w kolorze białym. To od Ciebie zależy, która szafka pasuje do Twojej koncepcji. Wybierając wybarwienie swojego zestawu do kuchni, zwróć uwagę przede wszystkim na kolor frontów. Korpusy kompletów kuchennych Halmar są matowo białe. Od Ciebie więc zależy kolor frontu. Jeśli kochasz biel, polecamy opcję biały połysk. Jeśli biel wydaje się w odbiorze zimna lub nazbyt nowoczesna, lepszym rozwiązaniem będzie wówczas miodowy dąb. Podpowiadamy, że Halmar oferuje połączenie obu wybarwień w jeden zestaw mebli kuchennych. Górne szafki zestawu do kuchni Vento zawsze występują białe. Dzięki takiej kombinacji masz możliwość połączenia zimnej bieli z ciepłym wybarwieniem dąb miodowy.

Opis

Szerokość
72
Wysokość
15
Głębokość
30
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Styl
nowoczesny

Zobacz również inne produkty z kolekcji :