Vento G-80/72 Szafka Górna Front: Dąb Miodowy Halmar

Vento G-80/72 Szafka Górna Front: Dąb Miodowy Halmar
search
  • Vento G-80/72 Szafka Górna Front: Dąb Miodowy Halmar
  • Vento G-80/72 Szafka Górna Front: Dąb Miodowy Halmar
  • Vento G-80/72 Szafka Górna Front: Dąb Miodowy Halmar
Prosta w wykonaniu szafka kuchenna górna, wyposażona w podwójne fronty w kolorze dąb miodowy. Szafka została wykonana na frontach z płyt MDF oraz w korpusie z płyty laminowanej wiórowej. Szafka posiada otwierane fronty na zewnątrz i posiada metalowe uchwyty.

Dostępny od ręki

359,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 72 cm wysokość: 80 cm głębokość: 30 cm

Ilość

Elegancka kolekcja mebli kuchennych pod nazwą Vento Halmar odmienią niejedną przestrzeń kuchenną, która jest nowoczesna, ale wykonana w prostym wykonaniu. Minimalizm w kuchni ma wielu zwolenników, pozwala ona na stworzeniu odpowiedniej przestrzeni kuchennej, gdzie można swobodnie przechowywać sporą ilość rzeczy, ale w umiarze, gdzie najważniejsza jest wygoda, organizacja, czy przestrzeń. Meble kuchenne Vento Halmar posiadają kilka ciekawych modeli szafek wiszących oraz stojących,

Szafka wisząca górna Vento G-80/72 Halmar posiada wbudowany kolor na froncie w barwie dąb miodowy. Szafka przeznaczona jest do przechowywania różnych przedmiotów, zaczynając od talerzy deserowych kończąc na serwisach obiadowych czy kubkach do kawy. Szafka posiada dwa otwierane na zewnątrz fronty i posiadają one zamontowane metalowe uchwyty. Szafka posiada fronty wykonane z płyt MDF, a na korpusie zastosowano płyty wiórowe laminowane w kolorze jasnym. Dana szafka kuchenna górna posiada kilka wariantów kolorystycznych na frontach, zarówno mamy tutaj wspomniany kolor dąb miodowy jak i białe oraz szare elementy.


Szafki wiszące kuchenne Vento pozwalają na stworzenie dobrze zorganizowanej kuchni lub aneksu kuchennego. Szafka pozwala przechowywać sporą ilość rzeczy nawet na niewielkich metrażach. Szafki wiszące kuchenne Vento w modelu G-80-72 można położyć z takimi elementami jak model GC-80/72, które tworzy dodatkowe miejsce do przechowywania naczyń po umyciu na ociekaczu. Szafka wisząca kuchenna Vento to dobra inwestycja na lata, poza tym meble kuchenne Vento występują w przystępnej cenie.

Szafki kuchenne górne to sposób na stworzenie praktycznego miejsca do przechowywania naczyń. Szafki takie odmienią niejedną kuchnie czy aneks kuchenny. Meble kuchenne Vento mają nowoczesny design, można wykorzystywać je zarówno w mniejszej kawalerce z aneksem jak i w przestrzeni, gdzie mamy do czynienia z dużym metrażem mieszkania.

Szafka kuchenna górna Vento można połączyć z pozostałymi meblami kuchennymi Vento i stworzyć system mebli modułowych, tworząc dobrze zagospodarowaną przestrzeń, gdzie wszystko znajduje się swoje stałe miejsce. Szafka prezentuje się nad wyraz oryginalnie, posiada ona elementy frontu w kolorze dębu miodowego, który ma w sobie dużo ciepła, komfortu i wprowadza ciekawy kontrast nadający ciekawego wizerunku w przestrzeni mieszkalnej.


Meble kuchenne Vento wykonane zostały z płyt wiórowych laminowanych, a na frontach zastosowano płyty MDF. Meble tego typu prezentują elementy minimalizmu i prostoty, gdzie ważnym elementem takich mebli jest utrzymanie przestrzeni w miejscu zamieszkania, a także uporządkowanego, dobrze zagospodarowanego pomieszczenia. Meble takie przeznaczone zostały do samodzielnego montażu, według odpowiedniej instrukcji.

Stosowanie mebli kuchennych Vento pozwala na stworzenie wygodnego miejsca do zamieszkania i zbudowanie dobrego miejsca do gotowania i przechowywania pożywienia oraz naczyń kuchennych.

Meble kuchenne Vento to sposób na stworzenie praktycznej, nowoczesnej kuchni wyposażonej w meble, które można łatwo wyczyścić, a także stworzyć w niej przestrzeni do przechowywania talerzy, kubków, szklanek oraz naczyń kuchennych jak garnki czy miseczki do jedzenia. Szafki kuchenne górne warto zastosować zarówno w dużej kuchni jak w przestrzeni, gdzie znajduje się aneks kuchenny.

Atuty mebli Vento:

Nowoczesny design;
Wysoka jakość wykonania;
Funkcjonalność;
System modułowy mebli;

Opis

Szerokość
72
Wysokość
80
Głębokość
30
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
2Hal 15%
Halmar 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Zobacz również inne produkty z kolekcji :