Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik
search
  • Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik
  • Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik
  • Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik
Biurko to miejsce pracy i nauki. Wiele osób od jakiegoś czasu przerzuca się na tak zwane Home Office, gdzie można zorganizować miejsce do wygodnej pracy w domu przy komputerze. Taka praca jest efektywna jeżeli mamy priorytety i trzymamy się ich. Poza tym na biurku można  podstawić nadstawkę jak Angel typ 60. Takie nadstawki, zwiększają miejsce do przechowania przedmiotów i elektroniki

Dostępny od ręki

439,00 zł
417,05 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 395,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 119 cm wysokość: 83 cm głębokość: 25 cm

Ilość

Meble Wójcik Angel to nowoczesne meble do pokoju i salonu. Marka posiada dużą bazę mebli z przeznaczeniem nie tylko na aspekty wizualne ale również funkcjonalność. Meble Angel zostały zaprojektowane tak, aby posiadać dużą ilość pojemnych półek, wnęk czy szuflad. Dlatego meble Angel mają duże zastosowanie w aranżacji różnych pomieszczeń oraz mieszkań o różnych metrażach. Meble Wójcik Angel idealnie komponują się w kawalerce, gdzie potrzebne są takie meble aby logicznie zagospodarować przestrzenią, a także pomieścić przedmioty, ubrania, sprzęt elektroniczne oraz elementy dekoracyjne w danej przestrzeni. Wśród mebli Angel znajdują się również meble dodatkowe jako uzupełnienie do standardowych pozycji, np. nadstawki czy półki.

Nadstawka Angel TYP 60 3D Wójcik to produkt przeznaczony do postawienia na biurku lub na szafce kuchennej lub komodzie pokojowej. Taki produkt pozwala z pomysłem zorganizować dodatkowe miejsce na przedmioty. Nadstawka Angel Typ 60 została wyposażona w trzy, pojemne półki. Za drzwiami frontowymi znajdują się dwie wnęki, które mogą zostać uzupełnione np. o produkty do pracy jak segregatory, notatniki oraz akcesoria piśmiennicze. Nadstawka Angel typ 60 to produkt do stworzenia dodatkowego miejsca w przestrzeni zawodowej na biurku. Prowadzenie zajęć zawodowych w domu wymaga pewnej organizacji w planowaniu ich, ale także meble powinny spełniać pewne wymagania. Biurko jakie można dobrać do nadstawki angel typ 60 powinno mieć prostokątny blat, a także zamontowane oświetlenie wygodne przy pracy.

Biuro w domu, to marzenie wielu osób, którzy nie mogą pozwolić sobie na pracę w trybie Home Office. Każdego dnia w domowym biurze należy jednak spędzić tyle samo czasu jak w miejscu dojeżdżającym, a do tego mamy możliwość zaoszczędzenia czasu, pieniędzy i stworzenia miejsca pracy o jakim marzymy. W pracy domowej warto jednak zadbać o aspekty naszego podejścia do pracy. Nie Każdy ma wiedzę na temat jak powinna wyglądać praca w domu, czy praca przy komputerze nie wpłynie na nas inaczej niż w biurze firmy. Domowe home office jest możliwe jak zastosujemy wygodne biurko, fotel oraz taką nadstawkę jak Angel typ 60. Takie dodatki ułatwiają pracę, a także wprowadzają większą motywację i determinację, która utrzymuje nas przy swoim celu biznesowym.

Nadstawka Angel Typ 60 3D Wójcik to również element dekoracyjny i funkcjonalny dla szafek kuchennych oraz komody pokojowej. Z zastosowaniem nadstawki w kuchni możemy stworzyć wygodne miejsce do pracy w tym miejscu. A także zastąpić nią tradycyjną szafkę wiszącą. Poza tym takie nadstawki mają dużo półek, a jedną wnęka w części wewnętrznej jest sporo szersza od drugiej. Na takich nadstawkach można ustawić naczynia do picia, talerze na obiad, czy kieliszki do alkoholu.

Meble Wójcik Angel mają wiele zastosowań, czasami posiadają produkty niestandardowe jak nadstawka Angel, które jednak wprowadzają w pomieszczeniu większy ład i organizacje. Nadstawka Angel to dobry również sposób na stworzenie miejsca w sypialni gdzie mamy komodę aby przechowywać kosmetyki dla kobiet i służące do pielęgnacji.

Atuty nadstawek Angel:
  1. Ergonomiczny dodatek do biurka;
  2. Kuchnia posiada więcej miejsca do przechowywania talerzy;
  3. Posiadają one dużo przydatnych przegródek
  4. Nowoczesny wygląd i styl

Opis

Szerokość
119
Wysokość
83
Głębokość
25
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900493533472
MPN
6001091000013

Zobacz również inne produkty z kolekcji Angel Wójcik: