Półka Duża Angel TYP 61 Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Półka Duża Angel TYP 61 Wójcik
search
  • Półka Duża Angel TYP 61 Wójcik
  • Półka Duża Angel TYP 61 Wójcik
  • Półka Duża Angel TYP 61 Wójcik
Stosowanie półek w pomieszczeniach pozwala na zorganizowanie funkcjonalnie przestrzeni, gdzie można postawić dekoracje, zabawki, książki oraz inne elementy, które potrzebuje eksponowania. Półka Duża Angel Typ 61 Wójcik została wyposażona w trzy przegródki, które pozwalają na utrzymanie danych przedmiotów w pionie. Prezentuje ona styl nowoczesny w kolorze białym i szarym.

Dostępny od ręki

209,00 zł
198,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 188,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 119 cm wysokość: 22 cm głębokość: 25 cm

Ilość

Meble Wójcik przeznaczone są do pomieszczeń mieszkalnych, głównie pokoju dziennego jak i salonu. W asortymencie znajdują się meble wykonane według najnowszych standardów jeżeli chodzi o wykończenia i zastosowanie materiałów. Meble Wójcik w swojej strukturze często wykorzystywane mają płyty wiórowe laminowane. Taki materiał jest tak skonstruowany, że ma zapobiegać zniszczeniom, uszkodzeniom, zarysowaniom. W jednym z kategorii Mebli Wójcik znanej jako Angel, znajdują się produkty wykonane w jasnym, szarym kolorze o nazwie Dąb White Craft. Prezentowany kolor stosuje się w pomieszczeniach, gdzie mamy w użyciu białe meble.

Do przechowywania książek, dekoracji oraz zabawę dla dzieci warto inwestować w takie meble, które ułatwiają działanie. Półka duża Angel TYP 61 Wójcik to nowoczesny produkt, wykonany ze szlachetnych płyt MDF, które prezentują barwę dębu White Craft. Taka półka może stanowić znakomity dodatek do powieszenia na pustej ścianie. Półka Angel Typ 61 jest produktem, który łatwo się składa. Dzięki nowoczesnej stylizacji mamy półkę, która umożliwia eksponowanie różnego rodzaju dekoracji oraz zabawek dla dzieci.

Półka Duża Angel Typ 61 Wójcik została wyposażona w trzy pionowe przegródki, które mogą ułatwić ustawianie przedmiotów. Dla zwolenników czytania, taka półka to nie lada rarytas. Półka Angel to idealne rozwiązanie jeżeli chcemy stworzyć domową bibliotekę, a nie chcemy inwestować w duży regał. Półka Duża Angel Typ 61 Wójcik może mieć również zastosowanie w pokoju dziecięcym. Zabawki, gry i książeczki dla dzieci potrzebują miejsca, aby je poukładać. Jeżeli chcemy nasze dzieci uczyć samodzielności warto zastosować takie półki Angel niżej na ścianie. Wtedy dziecko ma możliwość sięgania i układania zabawek na wysokości jego wzrostu.

Półka Duża Angel Typ 61 Wójcik może mieć zastosowanie także w przedpokoju. Takie miejsce jest bardzo przydatne, ponieważ pozwala na stworzenie w korytarzu miejsca do przechowywania drobiazgów jak klucze, portfele, karty płatnicze. Półka Angel Typ 61 pasuje do mebli mniejszych, które w przedpokoju można zamontować pod taką półką stylową szafkę na buty lub komodę.

Półka Duża Angel Typ 61 Wójcik to również dobry produkt do domowej jadalni. Stosowanie półki Angel w takim miejscu, pozwala stworzyć dodatkowy element do porządkowania zarówno przedmiotów jak kubki do picia, czy talerze do obiadu czy ciasta. Stosowanie półek w pomieszczeniach mieszkalnych umożliwia zorganizowanie dobrej przestrzeni dla dekoracji, które nadają pokojom np. ciepłego, klimatycznego, przytulnego miejsca do pracy i odpoczynku.

Meble Wójcik to produkt przeznaczone do aranżowania wnętrz w domach i mieszkaniach. W ich skład wchodzą zarówno meble do jadalni jak i salonu. Meble Wójcik posiadają bogaty asortyment mebli nowoczesnych jak w stylu klasycznym. Stosowanie takich rozwiązań wprowadza w domowym zaciszu spokój, harmonię oraz idealne miejsce do towarzyskich spotkań z rodziną i znajomymi.

Meble Wójcik w tym z modelu Angel, stanowić dobrze prezentujące się produkty, które wprowadzają w naszych domach wysoką jakość wykonania i wizualizacji. Poza tym większość modeli ma dużą funkcjonalność, która ułatwia zapanowanie nad porządkiem przedmiotów.

Atuty Mebli Wójcik Angel:
  1. Przyjemny kolor dębu w jasnej barwie White Craft;
  2. Meble w nowoczesnym stylu;
  3. Bogaty dobór produktów do pokoju dziennego jak i dziecięcego;
  4. Meble wygodne do sprzątania;

Opis

Szerokość
119
Wysokość
22
Głębokość
25
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355038565
MPN
6001091000014

Zobacz również inne produkty z kolekcji Angel Wójcik: