Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik

  • Promocja
  • -5%
Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik
search
  • Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik
  • Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik
  • Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik
Stosowanie funkcjonalnych mebli w domach i mieszkaniach pozwala na zachowanie czystości i dobrze uporządkowanego domu, który sprawia, że człowiek czuje się w nim jak powinien. Bieliźniarki to takie meble, które zapewniają dobrą organizacje produktów takich jak pościele, koce, poduszki czy prześcieradła. Bieliźniarka Angel 10 1D-3S to produkt przeznaczony do sypialni urządzone z białych mebli lub jasnego drewna.

Dostępny od ręki

769,00 zł
730,55 zł Zniżka 5%
Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 692,10 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 56 cm wysokość: 191 cm głębokość: 40 cm

Ilość

W sypialni można stworzyć odpowiednie miejsce do przechowywania pościeli tworząc wygodną w użyciu bieliźniarkę. W ten sposób stosując meble przeznaczone do organizacji przestrzeni można stworzyć tak wyposażone miejsce, że mieszczą się wszystkie pościele, które uzupełnione zapachem lawendy czy wanilii wprowadzają w pomieszczeniu przytulną aurę. Meble Wójcik Angel w swoim asortymencie posiadają meble przeznaczone do sypialni, które mają dużo funkcjonalnych cech. Szafy, bieliźniarki a nawet łóżka zostały wyposażone w szuflady, które mogą pomieścić wiele przedmiotów, przeznaczone do używania w sypialni. Meble Wójcik Angel posiadają cechy pozwalające stworzyć eleganckie miejsce, w którym przestrzeń jest dobrze zagospodarowana, a wizualnie prezentuje wysokim komfort.

Stosowanie w sypialni mebli funkcjonalny pozwala na organizacje produktów związanych ze spaniem. Bieliźniarka Angel Typ 10 1D-3S Wójcik została wyposażona w pojedynczy front, za którym znajdują się pojemne półki do porządkowania pomieszczenia. Na takich wnękach można położyć dokładanie uporządkowane poduszki, prześcieradła czy pościele. Bieliźniarka posiada również trzy pojemne i głębokie szuflad, domykane bez uchwytów. Zarówno drzwi jak i szuflady mają mechanizm cichego zamykania. Wewnętrzna część bieliźniarki posiada cztery wnęki, które można interesująco uporządkować. Wprowadzanie ładu w domu, to kierunek umożliwiający w naszym codziennym życiu wprowadzenie korzystnych zmian w naszym otoczeniu.

Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik została wykonana z płyt wiórowych laminowanych w kolorze dębu White Craft. Eleganckie wykonanie mebli bazuje na stylizacji minimalistycznej, gdzie głównym nurtem jest stawianie na meble wysokiej jakości, które wprowadzają do pomieszczeń więcej prostoty, można w takim pomieszczeniu stworzyć idealne miejsce do utrzymania porządku, a także wprowadzanie motywacji do usuwania nadmiaru w naszym otoczeniu. Nadmiar przedmiotów ma to do siebie, że mocno przytłacza, człowiek nie potrafi radzić sobie z utrzymaniem porządku. Meble Angel pozwalają stworzyć miejsce nie tylko eleganckie, ale wygodne, gdzie styl minimalizmu stanie się codziennością, a nasze pomieszczenia nabierają innego wymiaru i barwy.

Bieliźniarka Angel TYP 10 1D-3S Wójcik jest produktem wysokim w kształcie wieży geometrycznej. Część związana z szerokością wskazuje, że produkt pasuje do każdego pomieszczenia. Można taką bieliźniarkę ustawić nie tylko w sypialni, ale również w pokoju dziennym czy przedpokoju. Jeżeli nasz korytarz świeci pustkami, a chcemy stworzyć miejsce komfortowe, taka bieliźniarka to dobre rozwiązanie. Pozwala ona w przedpokoju stworzyć miejsce do przechowywania torebek, bagaży, butów i licznych dodatków ubraniowych jak czapki, szaliki, parasole czy rękawiczki.

Bieliźniarka Angel to dobrze wydane pieniądze, ponieważ produkt jest wykonany tak, aby w naszym pomieszczeniu znajdował się przez wiele lat. Wygodne stosowanie podanego modelu, jest możliwe ponieważ meble Angel są odporne na różnego rodzaju uszkodzenia. Najbardziej odporne są na wilgoć, wysoką temperaturę oraz zarysowania. Meble Wójcik Angel dostarczane są do montażu samodzielnego, które można w prosty sposób zainstalować przy ścianach. Montaż bieliźniarki powinien nastąpić według instrukcji, która dostarczana jest razem z produktem. Montaż mebli Wójcik Angel nie należy do skomplikowanych, dlatego większość osób nie powinna mieć z tym problemu.

Atuty stosowania bieliźniarek:
  1. Uporządkowana i zadbana sypialnia;
  2. Dobra organizacja w uporządkowaniu pościeli;
  3. Nowoczesny styl nadaje pomieszczeniu komfortu;
  4. Łatwe w czyszczeniu;

Opis

Szerokość
56
Wysokość
191
Głębokość
40
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu
Wykończenie
mat
Ilość drzwi
1
Rodzaj drzwi
uchylne
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Ogólne 5%
Styl
nowoczesny

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355038299
MPN
6001091000001

Zobacz również inne produkty z kolekcji Angel Wójcik: