Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik

Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik
search
 • Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik
 • Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik
 • Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik
Elegancka szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik prezentuje styl klasyczny w połączeniu z elementami nowoczesności. Stosując ciekawą wizualnie szafkę na buty stworzyć klimatyczne miejsce na zorganizowanie i przechowanie obuwia różnego typu. Szafka taka posiada fronty w kolorze drewna dąb Grandson oraz korpus i blat.

Dostępny od ręki

999,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 93 cm wysokość: 100 cm głębokość: 38 cm

Ilość

Dom czy mieszkanie to element potrzebny każdemu człowiekowi, dlatego ważnym elementem takiego miejsca jest tak stworzenie i urządzenie pomieszczenia, aby człowiek czuł się w nim dobrze i wygodnie. Każdy z nas tworzy w pewien sposób sam swój dom, można czerpać inspiracje z różnych źródeł, ale ostateczny wybór jeżeli chodzi o dobieranie mebli i dodatków do pomieszczeń leży w rękach ludzi. Tworzenie nowoczesnego domu, w którym króluje klasyka i elegancja jest łatwiejsze niż jeszcze dekadę temu. Mamy meble klasyczne i nowoczesne, a także w połączeniu razem, dlatego warto poznać modele mebli Wójcik, które wychodzą na wprost oczekiwaniom nawet wymagającym klientom.

alt

Aura domu to moment kiedy, przekraczamy jego próg, wtedy się czuje atmosferę panującą w danym pomieszczeniu.Dlatego tak ważnym pomieszczeniem w mieszkaniu czy domku jednorodzinnym jest przedpokój. Często jest to element zaniedbywany przez właścicieli, ponieważ spędzamy w tym miejscu niewiele czasu. Jednak przedpokój stanowi początek przygody w naszym domu, to tutaj przechodzimy próg w pierwszej sekundzie przyjścia do domu z pracy czy innej okazji. W przedpokoju kładziemy nam potrzebne rzeczy jak klucze, portfele, czy torby, które noszą cały bagaż naszego codziennego życia. Ważny element dekoracji w przedpokoju jest szafka na buty, która pozwala wprowadzić porządek już na etapie przekraczania progu mieszkania czy domu. Szafka na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik jest produktem klasycznym, wykonanym w kolorze ciepłego drewna dębu Grandson, która posiada wiele półek w części wewnętrznej oraz pojedynczą, głęboką szufladę do stosowania w organizacji przestrzeni.

Szafki na buty Cortina TYP CNAG02 2D-1S Wójcik zostały w całości wykonane z płyt MDF. Zarówno fronty, blat i korpus składają się z solidnie wykonanych, odpornych na zarysowania płyt wiórowych z laminatem. W części dolnej szafki znajdują się niewielkich rozmiarów nóżki, stabilizujące i ułatwiające przesuwanie danego produktu po powierzchni podłogi. Szafka na buty Cortina stanowi ciekawy dodatek do przedpokoju, ponieważ można z jej udziałem uporządkować przestrzeń, a także znaleźć miejsce na buty, które często mają tendencje do pojawiania się w różnych miejscach w domu czy mieszkaniu. Stosowanie szafek obuwniczych pozwala zachować porządek i ład. Poza tym w przedpokoju warto zamontować szafę przesuwną typu komandor, która pozwoli stworzyć garderobę na ubrania.

Szafki na buty to meble do przedpokoju, ale mogą mieć swoje miejsce również w mieszkaniach, które mają od razu salon lub pokój dzienny po przekroczeniu progu. Takie mieszkania najczęściej posiadają aneks kuchenny. Szafki na buty Cortis prezentują eleganckie, stylowe i klasyczne wykonanie, gdzie zastosowano wysokiej jakości materiały. Stylizacja pomieszczeń z użyciem takich mebli jest dość przyjemna i prosta. Na blacie szafki obuwniczej mogą pojawić się przyjazne dodatki jak ramki na zdjęcia, stojak na klucze czy popielniczka lub świecznik.

Szafki na buty marki Wójcik to eleganckie meble wprowadzające do pomieszczeń czystość, ład i porządek. Poza tym prostota w wyglądzie stanowi dobry punkt dla osób kochających klasykę oraz styl minimalistyczny. Dodatki jakie można używać do szafek na buty Cortina to również możliwość montowania na ścianie w przedpokoju klasycznego lustra w drewnianej oprawie w ciepłych barwach.

Zalety stosowania szafek na buty w przedpokoju;
 1. Łatwiejsze zagospodarowanie pomieszczenia;
 2. Wprowadzenie ładu i porządku;
 3. Możliwość stosowania interesujących dodatków do stylizacji wnętrza;
 4. Buty znajdują swoje stałe miejsce spoczynku;

Opis

Szerokość
93
Wysokość
100
Głębokość
38
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355058457
MPN
6000000005416

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: