Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik

Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik
search
 • Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik
 • Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik
 • Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik
 • Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik
Przedpokój to miejsce, gdzie przebieramy się jak chcemy opuścić mieszkanie jak i przebywamy jak przychodzimy do lokalu mieszkalnego. W codziennym życiu używa się odzieży wierzchniej oraz licznych akcesoriów, dlatego w korytarzu mieszkalnym warto zamontować wygodny wieszak jak produkt Cortina TYP CNAG04 Wójcik.

Dostępny od ręki

439,00 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 93 cm wysokość: 101 cm głębokość: 33 cm

Ilość

Meble klasyczne mogą stanowić wyposażenie takich pomieszczeń jak salon, pokój dzienny, sypialnia ale również te mniejsze jak jadalni czy przedpokój. Producent mebli Wójcik w swoim asortymencie posiada nie tylko meble do pokoju, ale również elementy funkcjonalne właśnie do przedpokoju, z którego można stworzyć całkiem przyjemne miejsce, które odwiedzamy w momencie przekroczenia progu domu. Meble Wójcik charakterystyczne są ze względu na prostą, klasyczną formę wykonania oraz funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni ich meblami i dodatkami, które ułatwiają nad zapanowaniem i utrzymaniem porządku w domu czy mieszkaniu. Jednym z ciekawych sposobów na zaaranżowanie mieszkania i domu jest właśnie dbanie o takie miejsca jak przedpokój, w którym można postawić wiele funkcjonalnych mebli.

Przedpokój to ważne pomieszczenie w domowym zaciszu. Jeśli dobrze przygotuje się takie miejsce pod względem organizacyjnym, ekonomicznym i wizualnym możemy cieszyć się przyjemnym miejscem do przechowywania podstawowych ubrań, butów, odzieży wierzchniej, toreb i plecaków oraz licznych akcesoriów stosowanych w codziennym życiu. Jednym z takich ciekawszy produktów do uporządkowania przestrzeni w przedpokoju jest wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik. Wskazany model wieszaka został wyposażony w siedem funkcjonalnych uchwytów, mocny i wytrzymały drążek oraz jedną półkę w kolorze ciepłego drewna. Półka i haczyki znajdują się w górnej części wieszaka, który posiada back wykonany z płyty MDF. Część haczyków jest ulokowana również w dolnej części, jako miejsce do wieszania ubrań lekkich.
alt
Zastosowana w tym wieszaku półka pozwala stworzyć wygodne miejsce do przechowywania drobnych przedmiotów jak klucze, portfel czy dokumenty. Zastosowanie płyty wiórowej laminowanej niesie ze sobą wiele korzyści. Ponieważ materiał z jakiego wykonana jest płyta, pozwala na utrzymaniu produktu w formie niezmiennej przez wiele lat. Płyta zastosowana w produktach marki Wójcik często jest odporna na różnego rodzaju uszkodzenia czy nieprawidłowości w używaniu danych mebli.

Wieszak Cortina TYP CNAG04 Wójcik pozwala na uporządkowaniu przestrzeni w korytarzu mieszkalnym w sekcji ubrania i torby. Produkt wygląda elegancko, klasycznie, posiada standardowy styl dla prostych, ale wygodnych mebli stosowanych w polskich domach. Haczyki wykonano z metalu i potrafią utrzymać ciężkie ubrania jak kurtki czy płaszcze. Wieszak Cortina stanowi dobry dodatek do korytarzy, które charakteryzują się małym metrażem i nie ma miejsca na ustawienie szafy czy komody. Do takiego wieszaka warto zainstalować szafkę na buty w podobnym stylu i kolorze, która pozwoli uporządkować również część związaną z obuwiem.

Marka Wójcik stara się tworzyć meble funkcjonalne i eleganckie wizualnie. Poza standardowymi meblami pokojowymi, w ich asortymencie znajdują się mniejsze pozycje, które skutecznie porządkują przestrzeń jak wspomniany Wieszak Cortina. Asortyment mebli i dodatków u producenta Meble Wójcik jest bogaty. Dobór odpowiednich mebli nie stanowi problemu. Poza tym meble Wójcik są wykonane z materiałów, gdzie meble wytrzymują w dobrym stanie wiele lat, dlatego takie meble to inwestycja na lata.

Przedpokój można uzupełnić również ciekawymi dekoracjami jak lustro Cortina, czy właśnie szafkę z butami, które są wygodne w używaniu i wprowadzają porządek w mieszkaniu i domu.

Atuty wieszaków marki Meble Wójcik:
 1. Solidne wykonanie z materiałów odpornych na uszkodzenia
 2. Produkt pasuje do pomieszczeń klasycznych
 3. Wieszaki stanowią produkty proste w montażu
 4. Eleganckie wykończenie haczyków

Opis

Szerokość
93
Wysokość
101
Głębokość
33
Wykończenie
mat
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
nowoczesny
Montaż
Do samodzielnego montażu
do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor frontu
EAN13
5900355058471
MPN
6000000005417

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: