Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik

  • Promocja
  • -23%
Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik
search
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik
  • Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik
Meble klasyczne charakteryzują się prostotą oraz wygodnym użytkowaniem. Meble klasyczne pasują zarówno w salonie jak i w sypialnie. Proponowany stół Cortina jest stołem rozkładanym, z charakterystycznym elementem w postaci barwy dębu Grandson. Meble Wójcik to właśnie meble klasyczne, a stół w danym modelu idealnie pasuje do salonu oraz jadalni. 

Dostępny od ręki

879,00 zł
676,83 zł Zniżka 23%

Do końca promocji pozostało tylko:

dni godzin

Najniższa cena w okresie 30 dni przed promocją: 676,83 zł

Wysyłka w ciągu: 48 godzin,

szerokość: 160 cm wysokość: 76 cm głębokość: 90 cm

Ilość

Dekorowanie salonu oraz pokoju dziennego jest obecnie prostsze ze względu na wysoki wybór produktów różnego rodzaju, jaki może zostać użyty w takim pomieszczeniu. Meble Wójcik to połączenie stylizacji klasycznej z elementami nowoczesności, gdzie wysoka jakość wykonania stawiana jest na pierwszym miejscu. Meble producenta Wójcik to meble dobrze prezentujące się w jasnych pomieszczeniach, dlatego warto instalować w salonach i pokojach dziennych odpowiednie oświetlenie i wstawianie dodatków jak szkło czy lustra. Salon powinien składać się z ciekawych, klasycznych mebli, które posiadają materiały odporne na wilgoć, zabrudzenia i zarysowania.
alt
Jednym z ciekawszych produktów w asortymencie marki Meble Wójcik jest stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik wykonany z mocnych, solidnych płyt wiórowych laminowanych, które zostały zakończone kolorem dębu Grandson. Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 w wymiarze standardowym posiada 160 cm długości, a po rozłożeniu może sięgać do 200 cm długości. Z takim stołem można zorganizować niejedną domową imprezę. Takie stoły jak wspomniany model Cortina stają się nieodłącznymi elementami wyposażenia zarówno salonu jak i jadalni. Typowa klasyczna wersja przeznaczona jest do pokojów dziennych z meblami klasycznymi, które występują w ciepłych barwach.

Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik może mieć zastosowanie w jadalni, przy którym spotykać się może cała rodzina na posiłkach. A wieczorami taki stół może mieć funkcjonalność biurka, gdzie przy odpowiednim siedzisku możemy wygodnie pracować przy komputerze. Stół rozkładany pozwala stworzyć miejsce do spotkania większej grupy osób. Jadalnia to dobre miejsce, w którym stół może znaleźć swoje miejsce w domu. Prezentowany model tworzy elegancki wystrój i stabilne miejsce do pracy i spotkań rodzinnych.

Tworząc miejsce do spożywania posiłków możemy również takie miejsce uzupełnić o wygodną kanapę czy krzesła, które posiadają podobny klasyczny styl. Stół rozkładany Cortina TYP CNAT01 Wójcik to materiał na dobre miejsce również do siedzenia w biznesie. W salach konferencyjnych takie stoły mogą mieć również zastosowanie. Sale konferencyjne przeważnie stosują meble klasyczne, których zadaniem jest wprowadzanie prostych ale eleganckich elementów wystroju. Przy meblach klasycznych prowadzenie szkoleń, spotkań z klientami czy z pracownikami jest łatwiejsze, a wysoki standard wykonania mebli Wójcik jeszcze bardziej to ułatwia.

Stół rozkładany Cortina może stanowić podstawę to tworzenia miejsc do pracy w domowym zaciszu. Stół w mieszkaniu może stanowić miejsce pracy przy, którym wykonywane są różne czynności związane z pracą zawodową, również tworzenie interesującego miejsca pracy dla naszych pasji jest możliwe jeżeli stosujemy stoły Cortina. Wygodne miejsce do pracy z odpowiednim siedziskiem stworzyć można wykorzystując meble Wójcik.

Meble Wójcik to w większości meble pokojowe, dzięki którym można zorganizować funkcjonalnie miejsce do życia. Pojemne szafy i komody sprawiają łatwiejszą organizację w naszym domu, a także wykorzystywanie stołów klasycznych może ze spokojem zastąpić tradycyjne biurka. Stół klasyczny jest fundamentem udanego wystylizowanego salonu, a także przyjemne miejsce w jadalni. Inwestycja w meble Wójcik to godny wybór produktów na wysokim poziomie w typowym charakterystycznym, klasycznym stylu. Meble dostarczane są w paczkach do samodzielnego montażu.

Atuty Mebli Wójcik:
  1. Wygodne meble w rozsądnej cenie;
  2. Wysoka jakość wykonania mebli;
  3. Organizowanie przestrzeni zarówno w jadalni jak i salonie

Opis

Szerokość
160
Wysokość
76
Głębokość
90
Funkcja rozkładania
Tak
Czas dostawy
48 godzin
Czas dostawy w dniach
2
OZNACZENIE PROMOCYJNE
Wójcik 10%
Styl
klasyczny
Szerokość po rozłożeniu
200
Montaż
Do samodzielnego montażu

Specyficzne kody

public_name
Kolor nóg
EAN13
5900355056859
MPN
6000000001542

Zobacz również inne produkty z kolekcji Cortina Wójcik: